LUKSUSOWA WILLA VENETA W STYLU LIBERTY

50 zdjęć
W cudownym krajobrazie Veneto, znajduje się ta piękna, luksusowa willa, uderzająca swoją stylową i elegancką konstrukcją. Pochodząca z XVIII wieku, wenecka willa została poddana umiejętnej renowacji w celu przekształcenia jej w triumfie secesji na początku '900, tak ukochanej przez ówczesnego właściciela, światowego człowieka, który został uderzony przez Art Nouveau, który poznał w czasie swoich podróży po Europie.
Położona w pięknym parku z 11.600 metrów kwadratowych, gdzie znajdują się stare drzewa, rozmieszczone w dokładny sposób żywopłoty, kwietniki i krzewa,  wypielęgnowana zieleń. Urocza willa na sprzedaż we Włoszech posiada również naturalny staw i basen inground z własnym ogródkiem.
Pomieszczenia wewnętrznymi są ściśle związane z zewnętrznymi dzięki wspaniałej werandzie na poziomie ogrodu, która jest w stanie wiązać się w całkowitej harmoni z miejscami i obszarami wspaniałej rezydencji.
Prestiżowe nieruchomości w Veneto są triumfem secesji: parkiet i geometryczne wzory, tarasy weneckie wypracowane z ramkami obwodowymi w wielu kolorach, drewniane drzwi precyzyjnie wykonane i polerowane, malowane sufity i dekorowane freskami ściany.
Ale to, co jest najbardziej uderzające to ogromne okna w kwiatowe wzory i ściany ganku z żelaza i szkła: polichromia, kwiatowe motywy, zestawy liści, kwiatów i ptaków egzotycznych są oczywistym hołdem secesji w ekstazie, która króluje Europa w czasie restrukturyzacji luksusowej willi.
Nawet wystrój odzwierciedla pewiensmak: meble, umeblowanie z kutego żelaza, ceramika francuska w temacie natury, kolekcje lalek, woliery z kutego żelaza, zabawki z ówczesnych czasów. Każdy detal spełnia precyzyjne określenie stylu i nic nie jest pozostawione przypadkowi. Te same akcesoria z mosiądzu, ścięte lusterka, zabawki, plakaty i zabytkowe manekiny modniarek odzwierciedlają chęć zwiększenia precyzyjnego wyczucia stylu, wyraźny motyw artystyczny, który czuć na każdym kroku i w każdym obszarze tej pięknej weneckiej willi.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Treviso
Lokalizacja: Treviso

Typologia: willa veneta - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 677 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11,600 mq

Pokoje: n. 5
Łazienki: 4
Kuchnie: 2
Salony: 5
Weranda
Studio
Pralnia
Piwnica

Tarasy: 3
Naturalny staw
Basen


Wenecja – Treviso: Bassano del Grappa 40 km - Pordenone 45 km - Wenecja 25 km - Padwa 40 km - Vicenza 55 km - Werona 100 km.

Ref: 0704
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa liberty

willa na sprzedaż
historyczne majątki

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Treviso

Wenecja - Treviso. Miasto w regionie Veneto, znajduje się w równinie weneckiej, bogate w wiele zasobów wodnych. Treviso oferuje wiele strumieni, które czynią łagodny klimat. Znane z długiej tradycji religijnej i klasztornego miasta Treviso ma wiele starożytnych kościołów i klasztorów powstałych w tym okresie. Wśród architektury sakralnej, zasługuje na uwagę: Kościół Św. Franciszka, kościół Św. Mikołaja, Katedra i Kościół Św. Marcina Urbana.
Wśród starożytnych pałaców, świadkamowie zmian budowlanych w Treviso, najbardziej znane to: Ca 'Carrara, Ca' da Noal, Ca 'da Robegan, Ca' Spineda, Pałac Dolfin i Pałac Bomben.
Plac dei Signori i Pałac Trecento są siłą napędową miasta i jego centrum historycznego i kulturowego. Loggia dei Cavalieri stanowi symbol władzy politycznej i społecznej.
Wiele weneckich willi luksusu i prestiżu, znajduje się na obszarze Treviso i w okolicznych miejscowościach: wybudowane w przedziale czasowym począwszy od XVII do XIX wieku są prawdziwym dziedzictwem artystycznym i architektonicznym.