LUKSUSOWA WILLA SKIEROWANA W STRONĘ MORZA ELBY

13 zdjęć

Położona zaledwie kilka kroków od morza i otoczona pięknym krajobrazem, znajduje się luksusowa willa na sprzedaż na wyspie Elba. Prestiżowa rezydencja, której budowa sięga roku 1980, posiada plan o literze H, uzasadniony przez fakt, że początkowo willa została zaprojektowana tak, aby mogła być podzielona na dwa piękne domy, każdy z własnym, osobnym wejściem. Luksusowa willa na sprzedaż na wyspie Elba jest nadal dostępna przez dwa antyczne wrota, które zostały wprowadzone przez dwa zadaszenia winogron.

Prestiżowy budynek otoczony jest 10.000 metrów kwadratowych ogrodu, który prowadzi do zewnętrznej części relaksacyjnej, wzmocnionej przez wygodne leżaki, łóżka i stoły; zewnętrzne podłogi, jak te, które pokrywają cały dom, typowa toskańska terakota z Impruneta.
Łączna powierzchnia prestiżowej willi to 445 metrów kwadratowych rozłożonych na jednym piętrze. Wchodząc przez pierwsze drzwi znajdziemy się bezpośrednio w głównym wejściu luksusowej willi, które prowadzi do dużej, dobrze wyposażonej kuchni (poprzedzonej małą łazienką dla gości), w której zauważyć można przede wszystkim piękny i elegancki, marmurowy stół. Kuchnia ma wyjście na duży taras z zadaszeniem trzydziestoletnim, która daje całemu domowi aspekt niczym z pocztówki toskańskich willi; z tarasu istnieje dostęp do barbecue oraz pralni. Wzdłuż tarasu można dojść do ekskluzywnego apartamentu z sypialnią, garderobą i łazienką ozdobioną malowaną terakotą z Veneto.
Wracając do głównej willi, z kuchni możemy przejść do dużej jadalni z przepięknym sufitem z freskami, która może pomieścić do 20 osób. Wygląd salonu jest jasny i przestronny dzięki szklanym drzwiom, które wychodzą na zadaszenie zewnętrzne i wiekowy fikus willi.
Do głównego salonu połączone są kolejne dwa, z których jeden jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ jest podobny w wyglądzie do szklarni (ma ogromne okna, które go charakteryzują). Na tym samym piętrze znajduje się wspaniała sypialnia z łazienką z wanną z hydromasażem, garderoba i druga w mniejsza łazienka.
W sumie, biorąc pod uwagę drugą część prestiżowej willi na sprzedaż na wyspie Elba, istnieją cztery bardziej przestronne i eleganckie pokoje, każdy z łazienką.
Ekstremalna elegancja i wyrafinowane meble i wykończenia sprawiają, że piękna nadmorska willa to dobry przykład najlepszych włoskich Luxury Real Estate.

informacje techniczne

Obszar: Elba
Typologia: Willa na sprzedaż nad morzem - willa Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 445 mq
Powierzchnia zewnętrzna: park 10.000 mq

5 sypialni, każda z łazienką, oddzielna garderoba i prywatny taras z jacuzzi i sauną
3 duże, przyległe pokoje dzienne.
1 duża jadalnia (20 osób)
1 kuchnia
1 pralnia
2 dodatkowe pokoje
1 wolnostojący domek z 1 kuchnią, 1 pokojem dziennym, 1 pokójem dwuosobowym, 1 łazienką i tarasem (nie zawarty w powierzchni wskazanej powyżej – ok. 50 mq z 2 dużymi tarasami w pełni niezależnymi).
Ogród

Toskania – wyspa Elba: Rio Marina 17 km - Piombino 1 godzina –klub golfowy 1.5 km – kąpieliska termalne 5 km - lotnisko Piza 2 godziny.

Ref: 0506
cena: Do 2,5mil

luksusowa willa nad morzem

luksusowa willa na sprzedaż
luksusowa willa na wyspie elba

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wyspa Elba

Wyspa Elba, jedna z największych i najważniejszych wysp we Włoszech, jest coraz bardziej widoczna jako piękne miejsce turystyczne, gdzie można spędzić wakacje. Otoczona przez piękne błękitne morze, wyspa ma bujną roślinność, która w niektórych obszarach jest zupełnie nietknięta. Różne rodzaje plaż (w tym te granitowe, białe ze złotym piaskiem lub żwirem) i obecność skał pozwala każdemu znaleźć bardziej przyjemne miejsce do opalania i przyjemnych dni nad morzem.
Aby upiększyć ten kontekst, są tu wspaniałe luksusowe wille, które zapewniają najwyższą łatwość i intymność poprzez odrębności miejsc w których się znajdują.