LUKSUSOWA WILLA NAD MORZEM W TOSKANII

71 zdjęć

Kilka kilometrów od słynnych nadmorskich kurortów na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego na wybrzeżu Toskanii leży ta urocza, luksusowa willa. Rezydencja położona jest na wzgórzu i oferuje cudowną panoramę o dużej prywatności, bliskość do najbardziej znanych prestiżowych miejsc, jak Castiglioncello i Bolgheri.
Obiekt został wybudowany w 2007 roku i oferuje nowoczesny i zadbany wygląd. Plan rozkłada się na 310 metrów kwadratowych, wita nas wygodą i wyrafinowaniem: z głównego wejścia na parterze dojdziemy do kuchni, jadalni, salonu z pięknym kominkiem, łazienki; eleganckie schody ze szkła i stali prowadzą na piętro z podwójnym salonem, sypialnią z łazienką i garderobą, dwóch dodatkowych sypialni, łazienki z wanną i ścian z mozaiką Bisazza w odcieniach niebieskiego.
Całe piętro pięknej willi na sprzedaż w Livorno, z wyjątkiem łazienki, która jest z trawertynu, składa się z cienkich drewnianych podłóg.
Wokół willi znajduje się bujny ogród, który obejmuje 10.000 metrów kwadratowych, w większości złożony ze schludnego trawnika i posiada, oprócz małego pokoju technicznego, duży basen z częścią relaksacyjną. Tutaj, dzięki eleganckiemu zadaszonemu tarasowi przed wejściem, można zjeść obiad na zewnątrz, wśród zieleni.
Ta luksusowa willa oferuje wszystkie udogodnienia poszukiwane w nieruchomości rzut kamieniem od morza, pozwalając na korzystanie z udogodnień zielonej okolicy na zboczu wzgórza.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 310 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq

Podłogi z drewna
Łazienki w marmurze i mozaice
Wewnętrzne schody wykonane ze szkła i stali
Instalacja ogrzewania podłogowego
Pergola z jadalnią
Ogród z angielskim trawnikiem
Basen

Toskania – Livorno: Piza 19 km - Lucca 40 km - Forte dei Marmi 47 km - kąpieliska termalne 17 km - Golf & country club 15 km - hipodrom 2 km - lotnisko Piza 16 km – zjazd z autostrady: A12 Livorno 1 km.

Ref: 0959
cena: € 2.000.000

willa morze

luksusowa willa livorno
willa morze toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania – Livorno: docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno ma urok ziem Toskanii. Tutaj, w 1800 roku zostały zbudowane pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem. Dzielnica Wenecja Nuova, wybudowana w 1600 roku wewnątrz miasta wybrzeża Toskanii, nadal zachowuje oryginalne aspekty.
Miasto Toskanii, Livorno ma piękny deptak ciągnący się wzdłuż morza bogaty w zieleń, który biegnie między palmami i tamaryszkiem wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wyrzeźbionych przez wiatr i fale. Wzdłuż alei miasta w Toskanii znajdują się budynki z widokiem na plaże, tu i tam małe lasy sosnowe, w których gromadzone są rozłożone w czasie wystawy malarstwa, wille w stylu secesyjnym w pastelowych kolorach z charakterystycznymi krużgankami, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli. Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica, która ciągnie się aż do Quercianella, Castiglioncello wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.