Luksusowa willa nad morzem w Marche

full screen
73 zdjęć

Na wzgórzu w Ascoli Piceno, Marche, jest na sprzedaż ta duża i piękna luksusowa willa z widokiem na morze z dependance.
Doskonale odrestaurowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, posiadłość o łącznej powierzchni 5.000 metrów kwadratowych jest uzupełniona przez w sumie 17 hektarów ziemi z 2.000 drzew oliwnych, które pozwalają na produkcję około 30-40 ton oleju i oliwy z solanki.
Do głównej willi na sprzedaż można wejść wzdłuż pięknej alei sosen i dębów, otoczonych drzewami oliwnymi i palmowymi.
Jej powierzchnia to 2.500 metrów kwadratowych i jest rozłożona na cztery poziomy, które mają pułapy o około czterech metrach wysokości. Na parterze jest salon z obszernym wejściem, duża biblioteka, salon muzyczny, kuchnia, jadalnia z zabytkowym kominkiem, dwie łazienki, garderoba, duży pokój z pięknym kominkiem.
Na pierwszym piętrze znajduje się obszar sypialny, mamy tu sypialnię z łazienką, wejście, drugą łazienkę, garderobę i sypialnię, trzy duże pokoje dwuosobowe z garderobą i łazienką, sypialnię dla gości z łazienką, garderobę z szafą pod wymiar i salonik.
Na najwyższym piętrze znajduje się duża otwarta przestrzeń z podłogami z dębowych desek i antycznym kominkiem, pomieszczenie relaksacyjne z sauną, jacuzzi i siłownia.
Poziom piwnicy ma duże przestrzenie połączone z ogrodem za pomocą klatek schodowych z trawertynu, tutaj znajdziemy przedpokój, dużą jadalnię, salon, stary basen, bar, różne strefy relaksacyjne z sofami i fotelami , łazienkę, dużą kuchnię i pralnię oraz garaż. Murowany tunel prowadzi do dwóch zabytkowych piwnic z beczkami.
Na zewnątrz znajduje się elegancki portyk o około 1.600 metrów kwadratowych z widokiem na ogród włoski i morze. Materiały wybrane do budowy prestiżowej nieruchomości na sprzedaż mają wielką wartość: różne rodzaje marmuru, ceramiki, orzecha, dębu, czereśni i kasztana, na przemian z luksusowymi meblami, takimi jak szlachetne żyrandole i kinkiety wykonane ze szkła mistrzów Murano.
Dependance, znajduje się za głównym budynkiem, ma powierzchnię około 600 metrów kwadratowych i półkulisty kształt, podzielona jest na dwie strefy oddzielone imponującą klatką schodową prowadzącą do lasu. Wschodnia część składa się z dużego wejście, korytarza i trzech sypialni z łazienkami, podczas gdy na zachodzie znajduje się duża jadalnia z kuchnią i kryty basen z podgrzewaną wodą.
Obszar zewnętrzny kończy gaj oliwny i sad , integralna część zadbanego ogrodu.

informacje techniczne

Region: Marche
Województwo: Ascoli Piceno

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 5.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 17 ha

Pokoje: 10
Łazienki: 12
Liczba pokoi: 50
Prywatne jezioro
Las
System fotowoltaiczny
Siłownia
Sauna
Piwnica
Ogród
Sad
Gaj oliwny: 2.000 roślin
Struktura dla dozorcy


San Benedetto del Tronto 6 km - Port San Giorgio 19 km - Ascoli Piceno 47 km - Teramo 60 km -  Ancona 77km - Pescara 79km – lotnisko Ancona Falconara 86 km – lotnisko Rzym Ciampino 231 km – lotnisko Rzym Fiumicino 261 km

Ref: 1171
cena: € 6.400.000

wille marche

wille na sprzedaż
luksusowe domy we włoszech

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Ascoli Piceno

Le Marche jest włoskim regionem z największą liczbą nagród za jakość swoich plaż i wód, które są utrzymywane i obsługiwane zgodnie z bardzo surowymi kryteriami.
Porto San Giorgio, słynne nadmorskie miasto, które było niegdyś portem miasta Fermo, jest teraz przyjemnym ośrodkiem znanym z małego portu, który zawdzięcza część swojego uroku licznym przykładom architektury secesyjnej, zgodnym z modą nadmorskich włoskich lokalizacji.
Prowincja Ascoli, o wielkiej kulturze żywności i wina, skąpana jest w wschodzie Morza Adriatyckiego i ma zróżnicowany krajobraz, który rozpoczyna się od długiego wybrzeża piaszczystych plaż, zwanych Riviera delle Palme, do parków narodowych gór Gran Sasso, Monti Gemelli, Monti Sibillini, Monti della Langa, o zapierających dech w piersiach pięknie.
Wybrzeże, niskie i pokryte drobnym piaskiem, ma szerokie plaże wyposażone w różnego rodzaju sprzęt sportowy i zakwaterowania.
Liczne, na wybrzeżu oraz w głębi lądu, luksusowe nieruchomości, od willi do majestatycznych pałaców o wciąż nienaruszonym uroku.