Luksusowa willa nad morzem w Castiglioncello

full screen
72 zdjęć

Nad brzegiem morza w Castiglioncello, z widokiem na błękitne morze, skaliste klify, jest na sprzedaż luksusowa willa.
Dom jest na trzech poziomach o łącznej powierzchni 450 metrów kwadratowych. Na parterze jest apartament o 70 metrów kwadratowych dla personelu serwisowego z dwoma pokojami, łazienką i kuchnią. Na parterze znajduje się wejście główne, z wielkim panoramicznym salonem, cztery sypialnie i trzy łazienki.
Na głównym piętrze, które jest osiągalne poprzez zewnętrzną klatkę schodową, istnieje duży salon i jadalnia, kuchnia, dwie sypialnie i łazienka. Zarówno główne piętro jak i kolejne posiadają duży kominek aż do sufitu i taras, odpowiednio 107 i 53 metrów kwadratowych.
Dużo uwagi poświęcono wykończeniom i materiałom, typowym dla stylu mauretańskiego: podłogi w luksusowym domu są z hiszpańskiej ceramiki ręcznie rysowanej, dwie z pięciu łazienek są w marmurze Carrara.
Na zewnątrz, piękny ogród o 1.500 metrów kwadratowych posiada piękny basen o 120 metrach kwadratowych z wodą morską. Brama wjazdowa do posesji znajduje się bezpośrednio przy promenadzie i prowadzi do skał, tak aby dotrzeć do morza w kilka kroków z domu.
Absolutnie ekskluzywne miejsce w jednym z najlepszych lokalizacji nad morzem Toskanii czyni to obiekt prawdziwym wymarzonym domem, idealnym dla miłośników morza i luksusu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1.500 mq

Prestiżowe wykończenia
Basen
Garaż
Widok na morze

Toskania - Castiglioncello. Livorno km 20 - Piza km 50 - Forte dei Marmi km 75 - Florencja km 85 - Piombino km 50 - lotnisko Piza km 45

Ref: 1201
cena: Od 5mil do 10mil

castiglioncello wille

luksusowe domy morze
wille z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Powszechnie określa się jako "perła Morza Tyrreńskiego", w otoczeniu przyrody, Castiglioncello od dawna elita Toskanii, która zachowała swoją autentyczność. Jest wsią Etrusków charakteryzującą się wysokimi klifami z widokiem na morze, gdzie znajdują się piękne domy marzeń: luksusowe wille położone między zatokami i zatoczkami, gdzie można zanurzyć się w krystalicznych wodach.
"Perła Morza Tyrreńskiego" ma niepowtarzalny urok i piękno, które zachwyca i inspiruje przez lata artystów, poetów i pisarzy, ale także ludzi ze świata kultury i rozrywki, jak Mastroianni i Sordi, którzy tutaj, w swoich pięknych domach spędzili część swojego życia i relaksujące letnie wakacje.
Castiglioncello ma łagodny klimat i godną pozazdroszczenia pozycję z punktu widzenia krajobrazu: w otoczeniu pięknych i dziewiczych sosnach ozdobionych luksusowymi domami, jest ulubionym miejscem dla tych, którzy chcą połączyć relaks, kulturę i rozrywkę zachowując spokój i relaksujące rytmy obcych dla dużych miast.