LUKSUSOWA WILLA NAD MORZEM TOSKANII

11 zdjęć
Prestiżowa posiadłość na sprzedaż we Włoszech, zbudowana na wybrzeżu Castiglioncello - Livorno - z panoramicznym widokiem na morze z pięknymi wyspami Toskani, lasy Montenero z 2 hektarami dziewiczej przyrody. Willa na sprzedaż w Livorno obejmuje 8 ha ziemi, z czego 3 są ogrodzone, aby zapewnienić prywatność i poufność. Centralna struktura kompleksu na sprzedaż pochodzi z końca XIX wieku i została poddana starannej rozbudowie i modernizacji.
Willa jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów i posiada luksusowe wykończenia i meble. Nieruchomość znajduje się na dwóch poziomach i piwnicy w której znajduje się przestronna kuchnia z kominkiem na drewno, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i pokoje wielofunkcyjne. Na parterze rezydencji nad morzem w Toskani mieści się ganek, który przechodzi przez cały obwód budynku. Wnętrze parteru posiada dwa duże salony z kominkami, jadalnię, dużą kuchnię z kominkiem i piecem opalanym drewnem, kolejny pokój dzienny, sypialnię i łazienkę. Parter zawiera również aneks dostępny zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie, składający się z sypialni, łazienki oraz salonu. Drugi poziom ma cztery sypialnie z łazienkami oraz duży taras, z którego roztacza się imponujący widok na okolicę. Willi towarzyszy piękny ogród wzbogacony o dojrzałe drzewa, takie jak: dęby, cyprysy, magnolie, drzewa oliwne, drzewa owocowe i granaty. Posiada również dwie altanki, mały drewniany dom zbudowany na drzewie, który ma dwa łóżka, kręgielnię, ptaszarnię, cztery stoły z marmuru i lastryko oraz boisko do tenisa.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: Wille Toskania morze - Wille Livorno
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8 ha

Pokoje: 6
Łazienki: 6
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Panoramiczny taras: 45 mq
Grunty orne: 4 ha
Ogród-park-sad: 1 ha
Las z dębów i dębów bezszypułkowych: 1,8 ha
Gaj oliwny (250 drzew)-ogród-sad: 1,2 ha
Całkowita powierzchnia terenu: 8 ha

Toskania - Livorno – Castiglioncello: Livorno 20 km - Piza 38 km - Termy 35 km - Forte dei Marmi 68 km - Florencja 85 km - Piombino 69 km - lotniska Pisa 35 km – zjazd z autostrady: Livorno 12 km.

Ref: 0295
cena: Do 2,5mil

willa luxury

nieruchomości na sprzedaż
epokowe rezydencje

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Toskania – Livorno- Castiglioncello: wieś etrusków z czwartego wieku przed naszą erą, Castiglioncello dominuje niewielkim cyplem, który jest ostatnią pochodną gór Livorno. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w kurorcie o wielkim międzynarodowym prestiżu, perły Morza Tyrreńskiego o niepowtarzalnym uroku. Castiglioncello: czerwone klify z widokiem na morze, osłonięte zatoki, zatoczki i plaże myte przez krystalicznie czyste wody, las sosnowy: ta wioska rybacka, jej piękno inspiruje artystów, malarzy, pisarzy, poetów, malarzy Macchiaoli, poszukiwane przez wielu protagonistów w świecie kultury i rozrywki. Ale Castiglioncello, Błękitna Flaga Unii Europejskiej, jest częścią rozległego terytorium tzw. Wybrzeża Etrusków, zorganizowanej w parkach i na terenach chronionych, rezerwatach przyrody i dzikich ostoi.
Wokół wspaniałej, luksusowej willi natura to nie tylko ramka, ale istota tych ziem Toskani: zapach sosen, lipy i tamaryszku to perfumy powietrza, które mieszają się z zapachem soli; macchia śródziemnomorska dochodzi aż na plażę prawie łącząc się z krystalicznie czystym morzem i gajem oliwnym, dębami i dębami korkowymi, dzikie kasztanowce ukształtowały ducha Maremma, podczas gdy jego serce jest utrzymywane przy życiu przez starożytne kamienne wioski, na które wychodzą ptaki drapieżne, takie jak zielone fale i kontury błękitniego archipelagu Toskanii.