Luksusowa willa nad morzem Capri

full screen
50 zdjęć

Pięć minut spacerem od centrum Capri i słynnego placu jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa.
Obiekt cieszy się wyjątkową pozycją, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zatokę Neapolitańską i słynne klify. Łatwo dojechać do niej samochodem, obiekt ma dwa wygodne miejsca parkingowe.
Luksusowa willa w Capri jest dostępna przez schody prowadzące do tego, co w rzeczywistości jest ostatnim z trzech pięter, gdzie znajduje się duży i jasny salon, w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, które w kolorach i materiałach reprezentują typowy styl caprese.
Schodząc na dół znajdziemy obszar sypialny, na parterze, gdzie znajduje się osiem pokoi w sumie 14 łóżek, a także duży taras i piękny ogród o 500 metrach kwadratowych.
Wreszcie w piwnicy znajduje się salon i tawerna z kuchnią.
Wnętrze willi na sprzedaż w Capri posiada prosty i elegancki styl, wyposażone w meble z epoki idealnie umieszczone w kontekście, w którym dominuje biel, typowy kolor dla architektury wyspy.
Bez wątpienia wyjątkowe położenie, w którym znajduje się ten dom marzeń na sprzedaż, cieszy scenariuszami, słynie na całym świecie ze swojego naturalnego piękna: tutaj można podziwiać Marina Grande, Zatokę Neapolitańską, Wezuwiusza, można docenić prestiż tej wyspy, która zawsze była znana jako przystań wyrafinowania i luksusu.

informacje techniczne

Region: Kampania
Gmina: Capri

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 500 mq

12 pomieszczeń
8 pokoi
7 łazienek
2 kuchnie
Taras
Pergola
Taras w ogrodzie
Widok na morze
Prywatny parking na 2 samochody

Capri: Neapol 45 minut - Sorrento 40 minut - Positano 40 minut - Ischia 20 minut - Procida 25 minut - kąpieiska termalne 1,5 km - Country Club 1,8 km - Golf Napoli 25 km - Port Marina Grande 2 km - lotnisko Neapol: prom z Marina Grande 1 h.

Ref: 1142
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowe wille w capri

capri
wille nad morzem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Capri

Wyspa Capri, gdzie znajduje się wspaniała luksusowa willa na sprzedaż z widokiem na klify, jest wyspą w Zatoce Neapolitańskiej i jest jednym z najbardziej malowniczych i odwiedzanych we Włoszech. Usytuowana naprzeciwko półwyspu Sorrento, jej piękno i sława są znane od czasów starożytnych, w tym w Eneidzie Wergiliusza, który przywiązał ją do mitów Ulissesa i Syren. Nawet dziś, wyspa przyciąga wielu turystów zafascynowanych jej niezwykłą urodą.
Początkowo wyspa Capri należała do Półwyspu Sorrento, została następnie częściowo zanurzona przez morze i oddzielona od stałego lądu.
Wybrzeże wyspy jest domem dla luksusowych willi, jest wcięte licznymi zatokami, zatoczkami i stromymi klifami. Jaskinie, ukryte pod klifami, były używane w czasach rzymskich jako nimfy z wystawnych domów, które zostały zbudowane tutaj w okresie Cesarstwa. Najbardziej znanym jest Grotta Azzurra, gdzie magiczne efekty świetlne zostały opisane przez wielu pisarzy i poetów. Charakterystyczne Capri jest słynne dzięki Faraglioni skalistym małym wysepkom znajdującym się blisko brzegu tworzącymi spektakularny efekt wizualny i krajobrazowy. Capri posiada wiele gatunków zwierząt i roślin, niektóre endemiczne i rzadkie, takie jak jaszczurki z Faraglioni mieszkające właśnie na jednej z trzech.