Luksusowa willa nad brzegiem jeziora Maggiore

full screen
34 zdjęć

Ta wspaniała willa na sprzedaż znajduje się na brzegu jeziora Maggiore i oferuje widok na niezwykłą urodę.
Obiekt zajmuje powierzchnię około 2.000 metrów kwadratowych, graniczy z pięknymi kwitnącymi żywopłotami i ogrodzeniami i jest chroniony przez masywny mur oporowy od strony jeziora.
Zaprojektowana przez włoskiego architekta w latach 70 z wielką uwagą o szczegóły techniczne i architektoniczne, luksusowa willa ma powierzchnię 650 metrów kwadratowych. Godne uwagi są poszczególne ruchy elewacji z cegły i kamienia, doskonale zharmonizowane z otaczającą zielenią, a różne poziomy pomiędzy częścią dzienną i częścią sypialną.
Wszystkie obszary luksusowej willi są przestronne i dobrze oświetlone, tak jak duży pokój dzienny w nowoczesnym i esencjalnym stylu, który rozwija się na jednym poziomie, zawierając dwa poziomy i oferuje zapierające dech w piersiach widoki dla tych, którzy tam pozostają, tak, jak i sypialnie oraz jadalnia, które zostały fachowo ukierunkowane na jezioro. W części sypialnej znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki.
Na terenie nieruchomości, depozyt o około 40 metrach kwadratowych może pomieścić do trzech samochodów, ale istnieje też miejsce i pozwolenie na budowę pięknego basenu z widokiem na jezioro.
Obiekt wielkiej elegancji i uroku w jednym z najlepszych włoskich miejsc, gdzie można podziwiać jeden z najbardziej urokliwych krajobrazów naszego kraju.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Województwo: Varese

Typologia: luksusowa willa z widokiem na jezioro

Powierzchnia wewnętrzna: 650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.000 mq

Parter i antresola: 200 mq
Loft w salonie: 45 mq
Poddasze: 40 mq
Portyk bok wejścia: 70 mq
Portyk bok pokoju dziennego: 30 mq
Patio grill: 60 mq
Piętro piwnicy: 85 mq
Box: 40 mq
Miejsce dla łodzi: 80 mq
Możliwość budowy basenu o 50 mq
Powierzchnie do wykorzystania: 300 mq

Piemont - jezioro Maggiore: Mediolan 50 km - Turyn 80 km - Novara 60 km - jezioro Como 44 km - jezioro Garda 150 km. Lotnisko Mediola Malpensa 40 km

Ref: 1039
cena: € 3.300.000

wille jeziora

luksusowe wille
jezioro maggiore

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Włoskie jeziora, miejsca uznane jako miejsca krajowych i międzynarodowych VIP-ów jet-set, są domem dla wspaniałych luksusowych willi coraz bardziej poszukiwanych przez klientów zarówno włoskich jak i zagranicznych.
Jezioro Maggiore dzięki łagodnemu klimatowi i świetną lokalizacją wśród wzgórz, jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc.
Dzięki umiarkowanemu klimatowi w zimie i chłodny w upalne dni, jezioro Maggiore oferuje bogaty wybór kwiatów i roślin typowych dla obszarów subtropikalnych, mimo, że najczęściej występujące rośliny to: cytryny, oliwki i laur. Znajdziemy tu także kamelie, rododendrony i azalie.
Zakochać się w podobnej lokalizacji, od idealnego klimatu i zapierającej dech w piersiach panoramie jest nieuniknione i dlatego też wille nad jeziorami są coraz bardziej poszukiwanymi i pożądanymi.