LUKSUSOWA WILLA NA WZGÓRZACH WE FLORENCJI

36 zdjęć
W pięknym otoczeniu toskańskich wzgórz i Florencji, Mugello i wielu innych atrakcji przyrodniczych i krajobrazowych jest na sprzedaż urokliwa, prestiżowa nieruchomość przystosowana jako eko- hotel, który wyróżnia się doskonałą integracją ze środowiskiem. Luksusowa willa na sprzedaż na wzgórzach Florencji, w rzeczywistości została zbudowana zgodnie z zasadami filozofii architektury organicznej w celu scharakteryzowania budynku, podobnego w wyglądzie do typowej wiejskiej Toskanii, ale o nowatorskiej strukturze, o niskim wpływie na środowisko poprzez wykorzystanie różnych narzędzi i technik, takich jak, na przykład: systemy oszczędzania energii, gips bez zawartości chemicznych, farby na bazie wody, naturalne powierzchnie, czujniki kontroli oświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej i wody. Filozofia ta wyróżnia również wewnętrzne pokoje willi urządzone w nowoczesnym stylu, trzeźwym i minimalistycznym, co przypomina cechy bio- hotelu.
Awangardowa struktura, teraz na sprzedaż na wzgórzach Toskanii, ma powierzchnię 2873 metrów kwadratowych i jest rozłożona na czterech poziomach. Na parterze znajduje się przestronny salon, toalety oraz restauracja. Górny poziom jest zajęty przez bar, restaurację, która obejmuje kuchnię oraz dwie sale, przestrzeń uniwersalną w tym kuchnię i duży salon. Drugie piętro jest zajęte przez recepcję, kuchnię, biura i łazienki. Poddasze zajęte przez lokale-akcesoria. Trzydzieści dwa pokoje znajdują się między drugim i trzecim piętrem: są przestronne, jasne i wyposażone w nowoczesne udogodnienia oprócz łazienki, a niektóre posiadają nawet mały balkon z widokiem na okoliczne lasy bukowe i dębowe. Pokoje w minimalistycznym stylu z meblami z jasnego drewna przypominają elegancką i przyjemną atmosferę w pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu, jak również znakomitą restaurację również inspirowaną przez bio-architekturę.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż domostw Toskania - sprzedaż willi
Powierzchnia wewnętrzna: 390 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1230 mq +130 mq taras + 40 mq ganek
 
Luksusowy dom - parter: 210 mq
Powierzchniq wewnętrznq: 2873 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18.000 mq + 814 mq tarasów i loggii

32 pokoje z łazienkami
3 kuchnie
3 łazienki
3 jadalnie
2 salony

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Sala meeting
Parking
Restauracja
Bar
Ogród

Toskania - Florencja: Florencja 16 km - Fiesole 31 km - San Casciano Val di Pesa 26 km - Montespertoli 31 km - Greve in Chianti 39 km - Florencja 38 km - San Gimignano 62 km – klub golfowy Parco di Firenze  8 km - lotnisko Florencja 10 km - zjazd z autostrady: Calenzano-Sesto Fiorentino 2 km.

Ref: 0391
cena: Od 5mil do 10mil

domy i willw na sprzedaż

sprzeda się willę
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: U bram Florencji, z dobrym dojazdem do stolicy Toskanii i Prato, ze zjazdem z autostrady, Calenzano nadal zachowuje, obok największego obszru przemysłowego Toskanii, ślady przeszłości w krajobrazie i pagórkowatych podnóży wciśniętych między jałowe zbocza Calvana i zalesione zbocza Monte Morello. Bogaty krajobraz lasów i gajów oliwnych, usiany rozrzuconymi osadami, wśród których znajdują się spektakularne zabytkowe rezydencje, zabytkowe kościoły, ponure zamki, średniowieczne i renesansowe wieże.
W dawnych czasach ten obszar Toskanii niedaleko Florencji, znajdował się niczym zawias pomiędzy równiną łęgową Florencji i podnóżem Apeninów, został podbity przez Ligurię i Etrusków, nawet dziś istnieją wyraźne ślady rzymskich osiedli widocznych w dzielnicach podzielonych zgodnie z systemem podziału gruntów i drogi, które prowadziły od kolonii Florentia do Lucca, Pistoia, czy szły wzdłuż doliny Marina, do ośrodków Gallia Cisalpina. W czasach wczesnego średniowiecza, na tym, co pozostało z rzymskich budynków oraz w kluczowych punktach wzdłuż drogi przez ten obszar, zostały zbudowane kościoły, pierwsze formy organizacji społeczno-gospodarczej po udręczonych ciemnymi wiekami rozpadzie Imperium Rzymskiego: San Donato między dwoma Marine, Santa Maria w Carraia, San Severo w Legri. Do kościołów, od końca XI wieku dołączyły zamki i wieże, symbole nowej arystokracji agresywne i śmiałe: zamek Prato, w szczególności, był jednym z filarów obrony florenckiej własnego terytorium i był w centrum systemu wież i fortyfikacji, nadal w dużym stopniu widoczny, który chronił obszar przez kontrolowanie doń dostępu.