LUKSUSOWA WILLA NA WZGÓRZACH FLORENCJI

20 zdjęć
W samym sercu prowincji Florencji, na jej delikatnych wzgórzach, znajduje się na sprzedaż luksusowa willa z kamienia, całkowicie odnowiona i poddana umiejętnym pracom konserwatorskim, które utrzymały orignalną strukturę. Willa na sprzedaż w Toskanii jest wolna ze wszystkich czterech stron i jest otoczona wypielęgnowanym ogrodem o 2500 metrów kwadratowych z przystosowaniem do systemu zewnętrznego na basen. Luksusowa nieruchomość o łącznej powierzchni 600 metrów kwadratowych posiada trzy poziomy, w tym strych, który jest obecnie podzielony na dwa apartamenty z niezależnym wejściem. Pierwszy apartament znajduje się na parterze i składa się z przestronnego wejścia, dwóch sypialni, dwóch łazienek, dwóch kuchni i dwóch jadalni. Na tym samym poziomie są również dwa garaże, łazienka i dwa dodatkowe pokoje. Drugi apartament jest osiągalny przez ganek prowadzący do wejścia do środka, gdzie schody na piętro prowadzą. Luksusowa willa na sprzedaż na wzgórzach Florencji otwiera się na duży pokój dzienny i dwie sypialnie, cztery łazienki, kuchnię z jadalnią, studio, garderobę oraz dwa małe zadaszne tarasy z widokiem na piękny ogród. Z salonu tego apartamentu można dojść na strych, gdzie mieści się sypialnia, łazienka, studio i otwarta przestrzeń z sofą, stołem bilardowym i meblami najwyższej jakości. Wnętrza są gustownie urządzone eleganckimi meblami i wykończeniami, które czynią rezydencję Toskanii na sprzedaż komfortową i wyrafinowaną.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż luksusowych willi - wille w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2500 mq
 
Apartament A:
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salony: 1
Jadalnia: 2
Kuchnia: 2

Apartament B:
Sypialnia: 2
Łazienki: 4
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3

Ogród: 2500 mq
2 garaże

Toskania - Florencja: Florencja 40 km - San Miniato 8 km - Certaldo 21 km - San Gimignano 36 km - Piza 51 km - Livorno 57 km - Viareggio 66 km – klub golfowy Fontevivo San Miniato 6 km – kąpieliska termalne Montecatini 18 km - lotnisko Florencja 17 km - zjazd z autostrady: Florencja Scandicci 19 km.

Ref: 0227
cena: Do 2,5mil

willę w toskani sprzeda się

domostwo w toskanii
zamek siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: najwcześniejsze zapisy sięgają około tysięcznego roku i jest prawie pewne, że castrum zamek Vinci powstał z rozprzestrzeniania się feudalnej własność Guidi i hrabiego Alberti w tej części Toskanii, ważnego ze strategicznego punktu widzenia interesów, często sprzecznych, Florencji, Pizy, Lucci i Pistoi. W 1180 r. stosunki między Florencją i hrabią Guidi poprawiły się dzięki małżeństwu Gualdrada z Guido Guerra, córki Bellicione Berti, który był przyjacielem Florencji. Ale wkrótce gwiazda hrabich Guidi spadła. Cesarz Fryderyk II w 1220 roku, z wielką dobrocią, zainwestował każdy róg domu Guidi na czwartą część dawnych przywilejów, wraz z Empoli, Monterappoli, Cerreto i zamkiem de Lipper. Wieś Florencja i zamek Vinci były bardzo zaangażowane w sprawy feudalne wieku, dopóki nie zostały uwzględnione przy sprzedaży dworu Florencji, na wsi florenckiej. W 1320 r. Castruccio Castracani zdewastował toskańską miejscowość Vinci, tworząc ogromne szkody i rozprzestrzeniając terror. Tylko dzięki pokojowi Montopoli w 1329 r., między Pizą i Florencją, udało się przywrócić krótki okres spokoju.
Mieszkańcy Vinci napisali swoją stronę chwały w 1364 roku, obawiając się ataków pizańczyków, którzy wzięli na swoje usługi angielskiego kapitana Johna Hawkwood, zwanego Acuto. Gdy w 1368 r. zdemaskowano kilku florenckich wygnańców, którzy próbowali na próżno, aby Vinci powstało przeciw Republice Florencji. W 1538 r., dzielny kapitan Giovanni da Vinci został wyróżniony za odwagę i umiejętności dyplomatyczne zmuszając do odwrotu hiszpańskich żołnierzy, którzy chcieli plądrować okolicę Vinci i Cerreto Guidi. Te fakty wzbogacają historię Vinci, ale jego nazwisko znajdziemy na zawsze związane z niezrównanym geniuszem Leonarda gdzie Vinci staje się miejscem urodzenia w 1452 r.