Luksusowa willa na wybrzeżu jeziora Maggiore

full screen
43 zdjęć

W Lombardii po stronie jeziora Maggiore, w urokliwym miejscu na brzegu jeziora, jest na sprzedaż ta piękna luksusowa willa.
Obiekt położony jest w pięknym parku o 9.500 metrów kwadratowych z klombami i wysokimi drzewami, które oferują oazę prywatności i ciche miejsce, gdzie można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, które oferuje część jeziora.
Tutaj znajdziemy duży basen i kort tenisowy, idealny na chwile zabawy w upalne dni z rodziną lub z gośćmi.
Podjazd z kamiennymi schodami prowadzi do wejścia do domu marzeń, którego struktura jest przegubowa na kilku poziomach sprzyjająca ukształtowaniu terenu.
Willa nad jeziorem, wybudowana w latach 70-tych, o powierzchni około 830 metrów kwadratowych została zaprojektowana tak, aby cieszyć komfortem w każdym pomieszczeniu, wyjątkowym widokiem przez duże okna, które pięknie oświetlają pokoje.
Zbudowany na dwóch piętrach, dom ma jedenaście pokoi i jedenaście łazienek w sypialniach, prawdziwą siłą obszru dziennego są ogromne salony z widokiem na ogród, zaprojektowane tak, aby pomieścić wielu gości. Istnieją trzy spiralne schody, które łączą dwa poziomy.
Idealna jako wakacyjny dom, luksusowa posiadłość oferuje wystarczająco dużo miejsca i komfort życia przez cały rok. Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu przyrody, ale rzut kamieniem od miasta jest z pewnością idealnym sposobem, aby korzystać z tych miejsc.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Województwo: Varese

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 830 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9.500 mq

Park
Widok na jezioro
Wbudowana w latach 70
2 piętra
11 pokoi
11 łazienek
Kort tenisowy
Basen

Jezioro Maggiore - Varese: Mediolan 57 km - Turyn 150 km - Novara 67 km - jezioro Como 90 km - jezioro Garda 250 km - lotnisko Mediolan Malpensa 40 km

Ref: 0608
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille jeziora

jezioro maggiore
luksusowe wille lombardia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Włoskie jeziora, miejsca uznane jako miejsca krajowych i międzynarodowych jet-set, są domem dla wspaniałych luksusowych willi coraz bardziej poszukiwanych przez klientów zarówno włoskich jak i zagranicznych. Jezioro Maggiore dzięki łagodnemu klimatowi i świetną lokalizacją wśród wzgórz Lombardii, jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc.
Umiarkowany klimat w zimie i chłodny w upalne dni, jezioro Maggiore oferuje bogaty wybór kwiatów i roślin typowych dla obszarów subtropikalnych, mimo, że głównymi roślinami są: cytryny, oliwki i laur. Znajdziemy tu także kamelie, rododendrony i azalie.
Zakochać się w podobnej lokalizacji, o idealnym klimacie i zapierającej dech w piersiach pachnącej panoramie jest nieuniknione i dlatego też wille nad jeziorami są coraz bardziej poszukiwanymi i pożądanymi.