LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

17 zdjęć
Luksusowa willa na sprzedaż w stylu renesansowym w Toskanii w Pizie. Ta niezwykła, luksusowa willa w Toskanii pochodzi z 1500 roku jest jedyna w swoim rodzaju dzięki epoce w której została skonstruowana, doskonałej lokalizacji między Pizą i Lucca. Piękna luksusowa willa znajduje się zaledwie kilometr od San Giuliano Terme, idealnego miejsca dla spokoju i atmosfery dobrego samopoczucia. Tylko dodatkiem do elegancji i luksusu willi jest wygoda, która gwarantuje możliwość podróży, jako cenny punkt wyjścia do zwiedzania. Od tego uroczego luksusowego domu można dotrzeć do wzgórza i na grzbiety Pizy w Apeninach, dotykając najpiękniejsze miejsca tego regionu, który jest zawsze w bliskim kontakcie z naturą. Nawet lasy sosnowe Parku Naturalnego Migliarino i św Rossore, przedsionku wybrzeża Morza Tyrreńskiego znajdują się w odległości kilku kilometrów. Prestiżowa luksusowa willa na sprzedaż służy dziś jako zakwaterowanie o wysokim poziomie. Szereg funkcji sprawia że jest cenny. Poza piękną luksusową willą znajdziemy duży zadbany park, który pozwala na korzystanie z szerokiego zielonego trawnika jako boisko do piłki nożnej. Od razu zauważa się elegancki basen, ukryty przez wielowiekową magnolię, z zewnętrznym prysznicem, łazienką i małą kuchnią aby w pełni cieszyć się tą oazą spokoju i dobrobytu w przyrodzie. Aby ozdobić elegancką, luksusową willę należy wspomnieć o pięknym korcie tenisowym, wyposażonym w oświetlenie nocne. Wszystko jest uzupełnione i wzmocnione przez eleganckie meble. W pięknym luksusowym domu jest 13 pokoi miejsce o 1300 metrach kwadratowych podzielonych na dwa piętra. Na parterze willi stoją zabytkowe i eleganckie meble, przedstawione przez wielkie wejście. Dalej jest pokój gier, wypełniony przez bilard. Szczególnie fascynujące jest salon/jadalnia z kominkiem. Ale na nieformalne lunche znajdziemy drugą salę jadalną, kuchnię z sześcioma punktami do gotowania.  Pomieszczenia luksusowej willi w stylu renesansowym są wzmocnione przez elementy epokowe i zadbanie, które nie pozostawiają nic samym sobie: sufity z odkrytymi belkami, eleganckie obrazy ozdobione klasycznymi ramkami na ścianach, podłogi na których lokalni rzemieślnicy dali z siebie co najlepsze. Precyzyjnie wykonane żyrandole nadają pomieszceniom luksusowej willi elegancji, w oczach gości odpowiednie oświetlenie. Na najwyższym piętrze luksusowego domu na sprzedaż w Toskanii znajduje się salon z telewizją satelitarną, pięć wspaniałych pokoi dwuosobowych oraz cztery pokoje dwuosobowe. Wyposażone w łazienki i ponadczasowe piękno, oferują przestrzeń i doskonałą jakość. Niektóre pokoje luksusowej willi w Toskanii posiadają także małą kuchnię. Dwie łazienki na pierwszym piętrze są wyposażone w jacuzzi. Pokoje urządzone są w elementy epokowe, takie jak: łóżka z baldachimem i żyrandole na ścianie. Wspaniały luksusowy dom na sprzedaż we Włoszech położony jest 5 km od centrum Pizy, 20 km od centrum Forte dei Marmi, 85 km od Florencji i 20 km od Marina di Pisa.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miejscowość: Pisa
Lokalizacja: San Giuliano Terme

Typologia: Luksusowa nieruchomość na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6000 mq
Luksusowa willa:
Parter:
Wejście, sala bilardowa, pokój relaks, salon, kuchnia, jadalnia, kaplica, 2 łazienki
Pierwsze piętro:
Salon, 11 pokoi w tym 2 z łazienką, 2 łazienki, kuchnia
Drugie piętro:
4 sypialnie, 2 łazienki
Basen
Kort tenisowy
Boisko piłkarskie
Barbeque
Szatnie
A także inne pomieszczenia techniczne
kontakt Tel: +39 0573 500 774 e-mail: Nr 0413A

Ref: 0344
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa willa na sprzedaż

sprzedaż willa
willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

San Giuliano Terme

Toskania, Piza, San Giuliano Terme: wspólny obszar na którym znajduje się luksusowa willa na sprzedaż. Jest ona niczym unikatowy klejnot na świecie, zarówno ze swojej bogatej przeszłości jak i dla swoich cudów natury. Jej zaletą jest lokalizacja. Mieści się blisko do morza i gór, oferuje nieskończone możliwości uprawiania turystyki pieszej i wygodę dotarcia do dwóch miast sztuki jak Piza, zaledwie 5 km, Lucca, który jest oddalona o 20 km , podobnie jak słynne miasto Vip na wybrzeżu, Forte dei Marmi. Miejsce jest idealne na absolutnie spokojny pobyt co udowadnia rzymska historia. Tutaj, w rzeczywistości Rzym zbudował termy - i nadal oferuje - szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej. Wystarczy powiedzieć, że już pod rządami Medyceuszy, znani użytkownicy term, struktura została poddana ulepszeniom, niemal futurystycznym jak na swoje czasy, w tym rozpoczęto budowę domów mieszkalnych, szpitala, karczmy i przepisów regulujących wpływy do term. W tym samym czasie miasto, w którym stoi nasza luksusowa willa na sprzedaż znacznie poprawiło swój wygląd dzięki nowym pracom nad kanalizacją wód, klasyfikacji właściwości leczniczych oraz planowi zagospodarowania przestrzennego. Uzdrowiska w Toskanii stały się sławne dla szlachty w całej Europie. Wtedy, lekarz florencki Antonio Cocchi starannie studiował wody termalne i napisał obszerną monografię. Wiele rodzin szlacheckich zdecydowało się przenieść na ten obszar, budując wiele wspaniałych rezydencji. Gmina gdzie leży nasza prestiżowa, luksusowa willa na sprzedaż jest łatwo dostępna ze zjazdu z autostrady Lucca lub Piza Nord (Migliarino) i z międzynarodowego lotniska Galilei w Pizie oddalonego o 12 km.