Luksusowa willa na sprzedaż z widokiem na Florencję

full screen
67 zdjęć

W krajobrazie typowych toskańskich wzgórz, zaledwie 4 km od centrum Florencji jest na sprzedaż ten piękny, luksusowy kompleks hotelowy.
Nieruchomość posiada 15,4 ha ziemi z 200 drzewami oliwnymi, na terenie której znajduje się duża zabytkowa willa i jej aneksy, o łącznej powierzchni około 2.225 metrów kwadratowych. Wszystko to uzupełnione jest przez niesamowity panoramiczny basen oraz lądowisko dla helikopterów.
Wzdłuż wewnętrznych ulic tego wspaniałego kompleksu można podziwiać widoki na wyjątkowe piękno i niezwykłe miasto - Florencja.
Willa we Florencji ma powierzchnię 1.250 metrów kwadratowych na dwóch poziomach i jest domem dla 13 sypialni, oprócz panoramicznej restauracji i ładnego ganku, gdzie znajduje się pergola z wisterią.
Obok znajduje się willa z pierwszej połowy '900 o ok. 300 metrach kwadratowych z podwójnym wejściem oraz drewniane schody prowadzące na pierwsze piętro, które ma 5 pokoi z łazienkami.
Dependance to drewniany domek na dwóch piętrach o 125 metrach kwadratowych, a duża i bogata sala balowa może pomieścić do 180 osób, jest idealnym miejscem do organizacji spotkań, konferencji i ważnych wydarzeń, posiada 550 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej.
Wreszcie, przy wejściu do obiektu, znajduje się apartament dozorcy.
Wyrafinowany i elegancki, o toskańskim uroku, luksusowy hotel z willą na sprzedaż oferuje całą przestrzeń i komfort, których poszukują nawet najbardziej wymagający klienci.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja

Typologia: zabytkowy dom - luksusowy hotel

Powierzchnia wewnętrzna: 2.225 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15,4 ha

Zabytkowa willa (hotel): 1.250 mq
2 piętra
13 sypialni, 13 łazienek, 3 salony
Panoramiczna restauracja
Tarasy: 156 mq
Portyk: 143 mq
Pergola z wisterią
Strefa parkowania

Sala balowa: 550 mq
2 sypialnie, 2 łazienki, 3 saloniki
Pojemność 180 osób

Zabytkowa willa 2: 300 mq
7 sypialni, 7 łazienek, 1 pokój dzienny

Aneks: 125 mq
2 sypialnie, 2 łazienki

Apartament dozorcy: 1 sypialnia, 1 łazienka, 1 pokój dzienny

Basen: 19x9 m
Sauna
Lądowisko dla helikopterów
Gaj oliwny

Florencja 4 km - lotnisko Florencja 10 km - Piza 90 km - Lucca 80 km - morze 100 km - Forte dei Marmi 110 km - Bolonia 105 km

Ref: 1227
cena: Ponad 10mil

willa florencja

luksusowy hotel
historyczne posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja - wzgórza

Florencja, stolica Toskanii o wielkim pięknie i uroku, to nie tylko miasto prestiżowych zabytków i majestatycznych budynków: jest także domem dla wielu starożytnych willi i luksusowych hoteli, położonych w zabytkowym centrum, ale również na przedmieściach miasta, wzgórzach, które otaczają tę "kolebkę renesansu".
Miasto położone jest w malowniczej okolicy, w centrum zagłębieniu o kształcie amfiteatru, w otoczeniu pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Poggio Imperiale, Arcetri i Bellosguardo. W tym krajobrazie, toskańskie nieruchomości są liczne, jak i prestiżowe hotele czy prywatne wille.
Niekończące się atrakcje, które miasto oferuje, jak jej place pełnych życia, jako pierwszy Plac della Signoria, zabytkowe teaty jak Pergoli i Teatr Verdi, mosty, takich jak Most Vecchio, Santa Trinita, Most alle Grazie, Most alla Carraia, potężne mury i wrota.
Każdy, kto chce kupić zabytkową willę może znaleźć taką, która odpowiada ich potrzebom w pięknej Florencji.