LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

32 zdjęć
Położona na pięknych wzgórzach Val d'Elsa, wyróżnia tę starożytną osadę w Toskanii, gdzie jest umieszczona na sprzedaż nieruchomość wykorzystywana jako zakwaterowanie, składające się z trzech luksusowych willi, o łącznej powierzchni 990 metrów kwadratowych. W strategicznej lokalizacji, blisko od najbardziej znanych miast Toskanii i otoczona wzgórzami Florencji, z cyprysami i sosnami, dębami, ta luksusowa posiadłośc na sprzedaż znajduje się na obszarze o dużym znaczeniu kulturalnym, ponieważ jest to obszar bogaty w ważne znaleziska archeologiczne i średniowieczne z czasów etruskich.
Wille na sprzedaż tej nieruchomości są zbudowane z kamienia i obejmują jedenaście apartamentów, które zostały odrestaurowane z typowego toskańskiego domu i stodoły; wszystkie luksusowe domy zostały poddane starannej renowacji, aby zachowały oryginalne elementy architektoniczne. Wnętrza zostały odnowione i urządzone w zgodzie ze stylem i tradycją Toskanii, podłogi z terakoty, sufity z drewnianymi belkami i meblami w biednym stylu. Mimo, że jest to prosty styl, apartamenty wyposażone są we wszelkie udogodnienia i mają jedną lub więcej łazienek i kuchni. Główna willa na sprzedaż we Florencji, rozłożona jest na trzech poziomach, w tym piwnicy, osiem apartamentów, dużą salę i dwie łazienki. W drugim budynku jest apartament na dwóch piętrach oraz w pomieszczenie, które może być używane jako recepcja. Stodoła, zawiera dwa apartamenty, które mieszczą się na dwóch piętrach.
Wokół tych obiektów na sprzedaż znajduje się duży parking, gdzie stoi piękny basen rozciągają się urocze i zachwycające widoki na wzgórza Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa na sprzedaż - wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 990 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,4 ha

Luksusowa willa A: 720 mq
8 apartamentów
Sala
2 łazienki

Dom B: 126 mq
1 apartament
1 pokój

Stodoła: 144 mq
2 apartamenty

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Duży parking
Basen
Łączna powierzchnia nieruchomości: 3,4 ha

Toskania - Florencja: Castelfiorentino 7 km - San Miniato 12 km - Empoli 16 km - Montespertoli 18 km - San Gimignano 27 km – klub golfowy 7 km - kąpieliska termalne 25 km – lotnisko  Pisa 49 km - zjazd z autostrady: Empoli ovest 15 km.

Ref: 2386
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż luksusowe wille

willa sprzedaż florencja
luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: wioska Montaione w Toskanii nadal zachowuje cechy typowe dla swojej oryginalnej konstrukcji, gdize widoczne są pozostałości starożytnych murów, w ruinach fortyfikacji miejskich i roślin, które rosną wzdłuż trzech równoległych dróg. Pierwsze osady na tym terenie pochodzą z czasów etrusków-rzymian, wynika to ze znalezisk archeologicznych nekropolii i piecach, pozostałości rzymskiej willi z mozaikami, cysterny dla wody i oratorium San Biagio, który nadal zachowuje krypta wczesnego chrześcijaństwa.
W 572 roku p.n.e. miasto koło Florencji stało się częścią posiadłości Książąt Longobardii Lucca, wśród nich Aione, skąd można prześledzić pochodzenie nazwy. Na początku XII wieku zbudowano pierwszy kościół, obecny kościół św Regolo, jest dziś najstarszym obiektem sakralnym w miejscowości w Toskanii. Po prawej stronie kościoła, znajduje się XV-wieczny Pałac Pretorianów pokazujący niektóre herby na elewacji z kamienia i terakoty.
Między XII i XIII wiekiem, wieś Montaione, w pobliżu Florencji była pod wpływem miasta San Miniato, od której wieś się uwalnia w 1268, poddając się pod ochronę miasta San Gimignano. Jednocześnie wspólnota poświęcona jest produkcji szkła, która stała się w ciągu następnych stuleci, głównym źródłem bogactwa wsi w Toskanii. Tradycja ta będzie nadal rozwijana w XV wieku: wiele szklarzy Montaione, pracuje we Florencji, obecnie, kryształy Montaione są rozpoznawane za ich jakość. W 1369 r. wieś w Toskanii poddaje się Republice Florencji, aby pozbyć się wpływu San Miniato, ale w późniejszych latach Montaione poniósło poważne konsekwencje konfliktu między Florencją i Pizą. Dopiero w XIV wieku Montaione mogło odzyskać stabilność polityczną, wraz z pojawieniem się Conti Filicaja, który zachował kontrolę wsi aż do początku XIX wieku, poprzez promowanie rozwoju gospodarczego. W 1861 Montaione została wcielona do Królestwa Włoch przez króla Wiktora Emanuela II Savoia.