Luksusowa willa na sprzedaż we Florencji

56 zdjęć

Ta elegancka, luksusowa willa na sprzedaż znajduje się kilka kilometrów od Florencji, zanurzona w pięknym naturalnym parku przyrody.
Obiekt cieszy się wyjątkowym i panoramicznym widokiem na miasto, jest otoczony przez 4 hektary prywatnego parku z pięknym ogrodem, który integruje się z okolicznym lasem.
Główny dom posiada dwa piętra o łącznej powierzchni 400 metrów kwadratowych. Ma pięć sypialni i cztery łazienki, plus duży salon z kominkiem, jadalnię, studio i pralnię. Wnętrza są w idealnym stanie, meble bardzo gustowne i osobliwe, dodają koloru i charakteru nieruchomości.
Dodają charakteru delikatne kryształowe żyrandole, drewniane podłogi, duże kominki z kamienia, z których jeden jest również obecny w sypialni ze szklanymi drzwiami – oknami, które wychodzą na zewnątrz posesji. Piękne drewniane belki ciągną się wzdłuż sufitów w salonach, na przemian z łukami oddzielającymi pomieszczenia i które tworzą otwartą jasną i przyjazną przestrzeń.
Na zewnątrz znajduje się mała dependance z łazienką i kuchnią, znajduje się w pobliżu małego kamiennego naturalnego basenu o 12 mq. Wypełnia willę na sprzedaż we Florencji odkryte jacuzzi na tarasie na poziomie ogrodu, gdzie można spędzić letnie dni ciesząc się wspaniałym widokiem Florencji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

2 piętra
5 sypialni
4 łazienki
Basen naturalny: 12 mq
Zewnętrzne jacuzzi

Toskania - Florencja. Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - Bologna 80 km.

Ref: 21041
cena: € 1.855.000

wille toskania

florencja
luksusowe wille sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, stolica Toskanii i ekstremalnego wiecznego uroku. Florencja to nie tylko miasto tysiąca monumentów i wielu zabytkowych budynków. Florencja jest także domem dla wielu zabytkowych willi, znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających tę „kolebkę renesansu”.
Florencja położona jest w malowniczej okolicy, w centrum pustego amfiteatru, w otoczeniu pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri i Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tym scenariuszu, znajdują się liczne luksusowe toskańskie posiadłości, jak epokowe i prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji; oprócz wyżej wymienionych zabytków i pałaców, o wielkim znaczeniu są place (della Signoria, Duomo, Santa Croce, San Lorenzo, żeby wymienić tylko kilka), zabytkowe teatry (Pergola, Verdi, Goldoni, Niccolini, Pulcini), mosty (Ponte Vecchio, Santa Trinita, Ponte alle Grazie, Most Carraia), mury i drzwi.
Każdy, kto chce kupić epokową willę może znaleźć taką, która najlepiej odpowiada potrzebom w kontekście wzniosłego miasta Florencji.