LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

47 zdjęć
Typowy krajobraz Toskanii to ponadczasowe miejsce, które okala tę piękną luksusową nieruchomość na sprzedaż we Florencji.
Panorama, którą można cieszyć się z jej okien obejmuje wzgórza o niekończących się połtach gajów oliwnych i winnic. Rezydencja znajduje się na wzgórzu, otoczona jest pięknym ogrodem z małym ogródkiem warzywnym.
Taras o około 50 metrach kwadratowych jest w pełni wyposażony, aby móc jeść na świeżym powietrzu, barbecue, piec do pizzy i duży relaksujący basen z widokiem na wieś, położony jest na trawniku kilka metrów od domu.
Wewnątrz witają nas sufity z drewnianymi belkami, piękne podłogi z terakoty; dwa piękne kominki zdobią jadalnię i kuchnię na parterze z piecem opalanym drewnem.
Z parteru jest dostęp do zadaszonej werandy, bezpośrednio z jadalni z kominkiem; tutaj znajdziemy kuchnię, pokój dzienny, łazienkę z prysznicem i pralnię.
Na wyższym piętrze znajduje się obszar sypialny z czterema dobrze wyposażonymi sypialniami, każda z własną łazienką, z których trzy są dwuosobowe, jedna posiada dwa pojedyncze łóżka.
Uroczy domek przylegający do luksusowej willi na sprzedaż posiada aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i sypialnię.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Florencja

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 232 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Loggia 48 mq
Parter: 124 mq
Pierwsze piętro: 108 mq
1000 mq parku
Gaj oliwny
5 sypialni
6 łazienek
Basen

Dworzec kolejowy: 5 km - Montecatini Terme 20 km - Florencja 25 km - Lucca 35 km - Piza 35 km - Morze 40 km – Siena 60 km
Ref: 1071
cena: Do 2,5mil

toskańskie wille

luksusowa willa
willa z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Cudowna, luksusowa willa znajduje się na wzgórzach w okolicach Florencji, znanym mieście sztuki, z ogromnym dziedzictwem dziel, które przemieniają to miasto w pulsujące muzeum pod gołym niebem.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii pełena pięknych willi na sprzedaż, zajmuje ważne miejsce w historii Florencji wraz z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie ludność Florencji czuje miłości i nienawiści do Arno, jest ona bowiem zwiastunem korzyści z handlu, ale i katastrof oraz powodzi. Wśród wielu mostów przecinających tą rzekę znajdziemy Ponte Vecchio, ze sklepami biżuterii na nim wybudowanych. Przecina ją Korytarz Vasari, jest to most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Na lewym brzegu rzeki Arno, w Oltrarno, znajduje się obszar, gdzie można jeszcze oddychać, między świeckimi sklepami rzemieślniczymi, atmosferą starej Florencji, w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.