LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

52 zdjęć
Ta wyjątkowa, luksusowa willa na sprzedaż we Florencji została zbudowana w 1975 roku i przerobiona ze starej pomarańczarni XIX-wiecznego dworku.
Znajduje się na wzgórzu, tuż za murami, zaledwie kilka kroków od Ogrodu Boboli i centrum miasta.
Wygląd zewnętrzny budynku nie przeszedł dużych zmian, ponieważ projekt utrzymuje oryginalny architektoniczny styl podkreślając główną cechę konstrukcji opracowanej w długości i posiadającej widok na Florencję, z poczuciem wrażenia życia w środku miasta choć w zieleni, będąc niczym na wsi.
Wewnętrzne przestrzenie luksusowej rezydencji są bardzo proste; rozmieszczenie poszczególnych stref, minimalnie zróżnicowanych, pozwala na ewentualne modyfikowanie, w razie potrzeby, funkcji i mebli; wielkości są otwarte, charakteryzują się bogactwem i sa animowane przez cięcia i perspektyw na zewnątrz.
Przestrzeń wewnętrzna to około 600 metrów kwadratowych, stanowiących trzy poziomy, gdzie wysokość zmieniają się od 2,40 do 3,00 m; każdy poziom ma dostęp do ogrodu, który jest „zorganizowany” na różnych tarasach.
Dwa główne poziomy, które się przenikają, charakteryzują trzy duże salony, jeden z kominkiem, jeden o pełnej wysokości, który łączy dwa piętra, trzeci o 170 metrach kwadratowych z niesamowitym widokiem na Florencję.
Prawdziwym mistrzem jest duże okno o około 6,50 metrach kwadratowych, które otacza kopułę Brunelleschiego, Pałac Vecchio, Kościół Ducha Świętego i miasto na wzgórzach Fiesole. Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż obejmuje również 5 sypialni z 4 łazienkami, dużą kuchnię, studio - bibliotekę, dodatkowe studio oraz różne pomieszczenia gospodarcze. Podłogi są z granitu, wszystkie wykończenia o wielkiej wartości, skrupulatnie i szczegółowo wykonane.
Na pierwszym poziomie, pierwotnie było to mieszkanie o ok. 80 metrach kwadratowych, które obejmuje open space z jadalnią i kuchnią, sypialnię, łazienkę i oddzielne wejście.
Zewnątrz willi wzbogacone jest przez włoski ogród i wzgórza z drzewami oliwnymi na 5000 metrów kwadratowych.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Florencja

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Wejście przez werandę
Pokoje: 5
Łazienki: 4
Pokoje dzienne: 3
Kuchnia
Jadalnia
Sala bilardowa z kominkiem
Studio, biblioteka
Pokoje pomocnicze
Apartament: 80 mq
Zewnętrzna weranda
Taras na dachu
Ogród włoski
Ogród / wzgórze gaju oliwnego
Duży, zewnętrzny parking
Garaż

Toskania - Florencja: Florencja 5 km - Lucca 40 km - Piza 40 km - Siena 55 km - Forte dei Marmi 65 km - Monte Abetone 50 km - Termy Montecatini 20 km – lotnisko Florencja 20 km.
Ref: 1034
cena: Od 5mil do 10mil

toskańska willa

wille florencja
luksusowe nieruchomości florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja jest znana jako miasto sztuki, z bezcennym dziedzictwem prac, które przekształcają ją w muzeum pod gołym niebem. Sercem miasta jest Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Nie daleko znajdujemy Duomo, z kopułą Brunelleschiego, Dzwonnicą Giotto i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii pełena pięknych willi na sprzedaż, zajmuje ważne miejsce w historii Florencji: populacja Florencji czuje miłości i nienawiści do Arno, jest ona bowiem zwiastunem korzyści z handlu, ale i katastrof oraz powodzi. Wśród wielu mostów przecinających tą rzekę znajdziemy Ponte Vecchio, ze sklepami biżuterii. Przecina Korytarza Vasari, jest to most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Na lewym brzegu rzeki Arno, w Oltrarno, znajduje się obszar, gdzie można jeszcze oddychać, między świeckimi sklepami rzemieślniczymi, atmosferą starej Florencji, w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.