LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

66 zdjęć
Ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż znajduje się we Florencji, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta, przy słynnych wzgórzach Toskanii.
Obiekt został niedawno poddany starannej renowacji i dziś prezentuje siię w całej swej elegancji, otoczona zielenią pięknego parku i ponad 11 hektarami drzew oliwnych. Widok, który można podziwiać z basenu zapiera dech w piersiach i gubi się w zieleni Toskanii.
Powierzchnia wnętrza to 650 metrów kwadratowych, gdzie dokonano przeprojektowania woluminów, które nadały wnętrzu nowoczesności i poczucia bycia w wyjątkowym otoczeniu, jasnym i przestronnym, gdzie charakterystyczne są poszukiwane designerskie meble.
Na parterze luksusowej nieruchomości we Florencji mieści się obszar dzienny z dwoma salonami, dwa saloniki, jadalnia z sklepieniami z cegły, dwie kuchnie, pralnia i pomieszczenia magazynowe.
Na pierwszym piętrze znajdziemy obszar nocny z czterema sypialniami, pięcioma łazienkami, jedna z sauną. Dodatkowa sypialnia z łazienką znajduje się na najwyższym poziomie.
Na zewnątrz willa posiada aneks ze 100 metrami kwadratowymi do użytku jako dependance dla gości, oprócz eleganckiej loggi, gdzie można zjeść na zewnątrz ciesząc tę wyjątkową panoramą.
Do nieruchomości przynależy duża piwnica do przechowywania wina i prywatny garaż.
To prawdziwy skarb dla tych, którzy cenią sobie typowe toskańskie krajobrazy bez utraty smaku nowoczesności i luksusu.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11 ha

Główna willa: 650 mq
Dependance: 100 mq
Basen
5 sypialni
6 łazienek

Toskania - lotnisko Florencja Peretola. Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - 80 km Bologna.

Ref: 1018
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańskie wille

wille florencja
luksusowe nieruchomości florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, stolica Toskanii i wiecznego skrajnego piękna i uroku. To nie tylko miasto wielu zabytków i zabytkowych budynków, ale także dom dla mnóstwa luksusowych willi, położonych w historycznym centrum lub na przedmieściach, na wzgórzach otaczających „kolebkę renesansu”.
Florencja położona jest w malowniczej okolicy, w otoczeniu pięknych wzgórz Toskanii, w tej panoramie znajduje się wiele luksusowych toskańskich nieruchomości, podobnie jak starożytne i prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji; oprócz zabytków i pałaców, znajdują się place, zabytkowe teatry, mury i wrota.
Każdy, kto chce kupić luksusową willę możne znaleźć taką, którą odpowiada ich potrzebom w kontekście wysublimowanej Florencji i jej pięknej okolicy.