LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

38 zdjęć

Kompleks na sprzedaż blisko Florencji oferuje szczególne cechy historyczne i architektoniczne; w większej części sięga czasów średniowiecza i jest jedną z najstarszych rezydencji w mieście w którym się znajduje.
Około 1100 konstrukcja w stylu romańskim, została pierwotnie zbudowana jako budynek religijny; kościół jest obecnie włączony, wraz z aneksami, do prywatnej nieruchomości o obszarze 700 metrów kwadratowych. Luksusowy dom ma wygląd toskańskich, wiejskich rezydencji o wysokim poziomie, z kamiennymi ścianami, zadbanymi i gustownie urządzonymi wnętrzami.
Po kilku zmianach własnościowych, które miały miejsce na przestrzeni wieków, w latach 80 XX wieku rodzina, która była właścicielem nieruchomości powierzyła ją restrukturyzacji florenckiemu architektowi, który miał przywrócić stary urok i optymalizację produkcji.
Gospodarstwo zawarte w kompleksie prezentuje się w jednym budynku; w tym 5 istniejących obszarów uprawnych, które są równo podzielone pomiędzy winorośla i drzewa oliwne. Są tu też fragmenty lasu, tereny nieuprawne i ogród warzywny rozciągające się na około 2 hektarach.
Obszary uprawy winorośli składają się z 6 ha winnic, z których pięć istniejących i jedna w oczekiwaniu na odnowę, obszary gaju oliwnego rozłożone są na 6 ha, w sumie około 1500 drzew oliwnych.
Widok z okien tej luksusowej willi gubi się w toskańskich wzgórzach i polach, oferując atmosferę spokoju i prywatności, zaledwie kilka kroków od miasta.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Florencja

Typologia: toskańska willa - gospodarstwo

Powierzchnia wewnętrzna: 832 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15 ha

Główna willa: 700 mq

Szklarnia: 7 mq
Garaż: 7,5 mq
Magazyny: 60 mq
Miejsce na maszyny rolnicze: 45 mq

6 ha winnic
1500 drzew oliwnych

Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Golf Club 10 km - Termy 35 km - lotnisko Florencja: 5 km

Ref: 0945
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa toskania

gospodarstwo rolne
historyczna willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską w tętniące muzeum pod gołym niebem.
Serce Florencji to Piazza del Duomo, z Katedrą Św. Marii del Fiore (lepiej znanej jako „Duomo”) ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Dalej, pokazuje się Plac della Signoria z cudownym Pałacem Vecchio i przepiękną Galerią Uffizi.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani, zajmuje ważne miejsce w historii Florencji. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim.
Popyt na luksusowe nieruchomości we Florencji jest ciągły, stały, a to wielkie miasto nigdy nie zawodzi oczekiwań.