LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

44 zdjęć
Ta prestiżowa willa na sprzedaż we Florencji znajduje się w uroczej miejscowości Pian dei Giullari, charakteryzuje typowe toskańskie krajobrazy i scenerie, a zwłaszcza obecność luksusowych domów.
Budowa prestiżowej nieruchomości sięga XV wieku, z ręki wybitnej florenckiej rodziny szlacheckiej ówczesnych czsów; znaczące zmiany zostały dokonane później w XVI wieku, jak widać w niektórych szczegółach, zwłaszcza wewnątrz.
Łączna powierzchnia epokowej rezydencji to 440 metrów kwadratowych, podzielonych na dwa piętra; prawdziwym „plusem” luksusowej willi jest duży ogród w stylu włoskim, który ją otacza. Charakteryzują go połacie zieleni i różnego rodzaju rośliny, park zdobią wypracowane ławki, altanka i szczegóły, które noszą znamię mistrzów i architektów, którzy o nie zadbali.
Luksusowa willa we Florencji posiada duży hol wejściowy, salon z antresolą, dwie w pełni wyposażone kuchnie, cztery sypialnie, sześć łazienek i prestiżową bibliotekę.
Każdy z pokoi jest doskonale zadbany w każdym szczególe; kasetonowe sufity, wykonane przez rzemieślników stanowią ramkę dla prawdziwego archiwum marmurowych posągów, freski i starożytne schody noszą znak chwalebnej przeszłości, która od wieków przenikała prestiżowy dom.
Willa jest naprawdę unikalna i ekskluzywna dzięki lokalizacji, w której się znajduje; zanurzona w Pian dei Giullari, uroczej miejscowości znanej z obecności wyjątkowo pięknych willi, nieruchomość łączy się harmonijnie z krajobrazem godnym Luxury Real Estate więcej niż prestiżowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Pian dei Giullari (Florencja)

Typologia: wille na sprzedaż w Toskanii – wille luxury
Powierzchnia wewnętrzna: 440 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1500 mq
 
4 sypialnie
6 kompletne łazienki
1 pokój dzienny
2 kuchnie
1 biblioteka

Ogród: 1500 mq

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km – termy Montecatini 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja 5 km - zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.

Ref: 2578
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowa willa toskania

willa luxury
prestiżowe nieruchomości we florencji

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pian dei Giullari (Florencja)

Florencja, piękne miasto w północnej Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych i znanych i kochanych; znana jako miejsce narodzin renesansu, piękna stolica jest zazdrosnym opiekun przeszłości wielkich artystów, intelektualistów i ludzi kultury w ogóle. Wśród wielu atrakcji które oferuje znajduje się słynne muzeum Uffizi, elegancki Pałac Pitti z jego majestatycznym ogrodem Boboli, piękne place del Duomo i Signoria, romantyczny spacer na Ponte Vecchio, piękna ulica Tornabuoni, gdzie domem jest najwyższa moda, i wiele innych ciekawych rzeczy godnych zobaczenia i podziwiania.
W tym kontekście „wstawiają się” harmonijnie prestiżowe, epokowe rezydencje, które wzbogacają dziedzictwo kulturowe i artystyczne we Florencji.