LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W WENECJI

60 zdjęć
Zbudowana w jasnym stylu neogotyckim, na początku XIX wieku, ta piękna, luksusowa willa w Wenecji jest już w sprzedaży. Z panoramicznym, wspaniałym widokiem na cały brzeg miasta, charakterystyczna willa z czerwonymi i białymi wykończeniami elewacji posiada 1000 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznych rozmieszczonych na 5 piętrach.
Niedawno odnowiona i dostosowana do najwyższych standardów luksusu, willa na sprzedaż we Wloszech oferuje wielką wartość i szczególny prestiż i stylowe detalie. Łazienki odzwierciedlają prestiż nieruchomości; wewnętrzne obszary życia są przestronne; 6/7 pokoi na wyższych piętrach są prawdziwym apartamentem, zarówno ze względu na ich wielkość i luksusowe meble.
Cały wystrój domu przypomina neogotycki styl i podkreśla jej prestiż: meble są eleganckie i wyrafinowane; żywe kolory i ich subtelność łączą się z otoczeniem. Z dużych okien roztaczają się przepiękne widoki, tworząc niby zdjęcie z pocztówki.
Szerokie poddasze prowadzi do wspaniałego tarasu na dachu z którego widok jest imponujący i zaskakujący.
Willa znajduje się na kanale w Wenecji, posiada prywatną przystań dla jachtów.
A ponad 1000 metrów kwadratowych bujnego i kwitnącego ogrodu otacza ekskluzywną willę na sprzedaż w Wenecji.
informacje techniczne
Region: Veneto 
Miasto: Wenecja 
Lokalizacja: Wenecja 

Typologia: luksusowa willa - willa na sprzedaż 

Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 1000 mq 

Wewnętrzna winda 
9 sypialni 
9 łazienek 
Poddasze 
Taras 
Prywatna przystań dla jachtów 

Veneto - Wenecja. Chioggia 25 km - Murano 3 km - Jesolo 25 km - Mestre 8 km - Padwa 35 km Treviso 25 km – Vicenza 60 km.
Ref: 0592
cena: Oferta zarezerwowana

real estate włochy

luksusowa rezydencja
posiadłość na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Wenecja - Wenecja: luksusowa willa na sprzedaż znajduje się w samym sercu Wenecji, w miejscu niezwykłym i wspaniałym. Wyjątkowość Wenecji, miasta o bogatej historii i penetrowanej przez wiele czynników, przejawia się również w pracach wielkich mistrzów malarstwa, takich jak Giorgione, Tycjan, Veronese. Wychodząc od mostu Rialto do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, można przejść przez ogromny plac, słynny przez swoje gotyckie budynki, parady karnawałowe i występy w plenerze podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Sercem Wenecji jest bez wątpienia Piazza San Marco.
Słynna bazylika stoi na środku placu, jest w złotym kolorze i pokryta mozaikami, które opowiadają historię Wenecji, wraz ze wspaniałymi płaskorzeźbami przedstawiającymi miesiące w roku. Nad głównym wejściem, cztery konie z brązu z Konstantynopola przypominją czwartą krucjatę, w 1204.
Obok bazyliki znajduje się Pałac Książęcy: jednoczy je Porta della Carta, wspaniała praca Bartolomeo Bon.
Przed Pałacem Ducale jest dzwonnica San Marco, wybudowana w 1173 jako latarnia dla żeglarzy, została przywrócona przez Bartolomeo Bon w XV wieku. Upadła 14 lipca 1902 i została całkowicie przebudowana. Loggia z czerwonego marmuru z Werony jest dziełem Jacopo Sansovino i są na nim płaskorzeźby, które wyrażają alegorie z Republiki Leone. Innym symbolem miasta jest most Rialto, zaprojektowany przez Antoniego da Ponte, został zbudowany w roku 1591. Most był to jedyny sposób, aby przejść przez Grand Canal na piechotę. W rzeczywistości był to tylko most do 1854 roku, kiedy to został wybudowany Most dell’Accademia.