LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W WENECJI

full screen
41 zdjęć

Ta niezwykła, luksusowa willa na sprzedaż to wyrafinowana rezydencja wenecka z ‘700, świadectwo wielkiej tradycji architektonicznej tego regionu.
Jesteśmy w samym sercu Riwiery del Brenta, gdzie od XVI wieku powstały słynne weneckie wille z ich pięknymi, dużymi ogrodami, miejsce wakacji weneckiej arystokracji z ‘700.
Kompleks składa się z dwóch oddzielnych jednostek: główny korpus, typowy dworek oraz duży budynek gospodarczy o dwóch piętrach, który służy jako zakwaterowanie dla gości. Piękny podjazd przecina włoski ogród i gaj z wysokimi drzewami, aż do ogrodu warzywnego służącego dworkowi. Uroczy, zabytkowy park wokół domu zanurza go w oazie spokoju.
Powierzchnia zewnętrzna to około 7.000 metrów kwadratowych, natomiast wnętrze willi i środek aneksu to odpowiednio: 745 i 500 metrów kwadratowych.
Duży pomnik nadany przez Antonio Gai zdobi dziedziniec luksusowej rezydencji, wraz z dwoma starożytnymi studniami, fontanną z kamienia i zbiorem dużych donic z terakoty.
Posiadłość niewątpliwie zaprojektowana i zbudowana z wielką starannością w celu uzyskania zrównoważonych miejsc, różnych, kompletnych i użytkowych, cennych elementów, które są dziś nadal cenne.

informacje techniczne

Region: Veneto
Województwo: Wenecja

Typologia: epokowa willa - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1245 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7000 mq

Główna willa: 750 mq
Aneks: 500 mq
Ogród
Ogrodzony ogród warzywny
Fontanna
Starożytne studnie

Wenecja 15 km, Padova 15 km, Treviso 30 km, Vicenza 40 km, Chioggia 35 km, Jesolo 35 km

Ref: 1059
cena: Od 2,5mil do 5mil

hotel wenecja

wille venete
luksusowa willa sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Luksusowa willa znajduje się w pobliżu Wenecji, w wyjątkowym miejscu, unikalnym na świecie, o bogatej historii i sztuce, jak i pięknej architekturze, takiej jak jej gotyckie pałace.
Sercem miasta jest bez wątpienia Plac św. Marka. Znakomita Bazylika pojawia się w centrum placu, ozdobiona złotem i pokryta mozaikami, które opowiadają historię miasta.
Cała prowincja Wenecja jest znana we Włoszech i nie tylko, dzięki dużej ilości pięknych willi, które powstały w ciągu ostatnich stuleci w tej okolicy.
Republika Wenecji, z jej ponad tysiącem lat historii opuściła wielokrotne dziedziczenie, głównie przez tzw. cywilizację weneckiej willi, rozumianej jako prawdziwy rząd terytorium, mikro historię rodziny i społeczności, poprzez dziedzictwo sztuki wykonanej przez architektów, malarzy, rzeźbiarzy: dziedzictwo ponad 5.000 willi, które cieszą się obecnie turystycznym zainteresowaniem i są prawdziwymi klejnotami luksusu, które można kupić.