LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W VERSILII

16 zdjęć
W odległości krótkiego spaceru od Forte dei Marmi, w jednym z najbardziej znanych kurortów morskich Toskanii, jest w sprzedaży luksusowa willa położona na toskańskim wybrzeżu „VIP”.
Pierwszą cechą, która rzuca się od razu w oczy jest wspaniały obszar zewnętrzny tej luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech. W rzeczywistości, 800 metrów kwadratowych ogrodu krajobrazowego jest oświetlone pięknym basenem, który jest ustawiony tak, aby nadać niepowtarzalny urok tej luksusowej willi. Elegancki basen jest wyposażony w wewnętrzne schody i jest otoczony wygodnymi meblami ogrodowymi, w tym klasyczne łóżka, krzesła, stoły i okrągła sofa, idealne na odpoczynek i wylegiwanie się na słońcu. Powierzchnia zewnętrzna, przedłużona o 800 metrów kwadratowych, charakteryzuje się pięknym zadbanym ogrodem, w którym znajdują się wysokie palmy i elementy dekoracyjne o wielkim efekcie wizualnym; te szczegóły czynią tą luksusową willę na sprzedaż nad morzem Toskanii, nieruchomością o wielkiej wartości i niekwestionowanym pięknie. Również ekscytujący jest ganek, z którego można podziwiać wspaniały basen w gorące letnie dni, a wieczorami w towarzystwie przyjaciół, skusić się na przekąskę lub kolację. Willa posiada cztery białe kolumny i ozdobiona jest w równie jasny sposób. Zewnętrzny ganek luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech, zaledwie kilka kroków od Forte dei Marmi staje się niczym ramka tej esencjalnej, przepięknej antycznej nieruchomości w stylu romańskim. Luksusowa willa na sprzedaż obejmuje 260 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej i składa się z dużej, jasnej jadalni, kuchni, trzech sypialni, trzech łazienek i dużego pokój na poddaszu, z salonem,sofą i telewizorem. Świeżość i czystość w pokojach są utzrymane dzięki wyrafinowanemu doborze mebli, które są eleganckie i budzą wielką harmonię dla oka ich użytkownika. Pokój dzienny urokliwej luksusowej toskańskiej willi, otoczony jest dużymi oknami wychodzącymi na piękny i przestronny ogród. Na parterze znajdziemy piękną podłogę z białego marmuru, która świetnie pasuje do odcieni tkanin i ścian. Na poddaszu i w sypialniach występuje parkiet; styl jednak jest bardziej klasyczny, przy zachowaniu jasnych kolorów i harmoni w pozostałej części domu. Wszystkie te cechy sprawiają, że luksusowa willa, znajdująca się na wybrzeżu Toskanii - Versilia, umieszczona wśród najpiękniejszych luksusowych willi w Forte dei Marmi to siedziba wielkiej wartości i niewątpliwego uroku.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Pietrasanta 
Lokalizacja: Marina di Pietrasanta 

Typologia: willa w Forte dei Marmi – wille morze Toskania  
Powierzchnia wewnętrzna: 260 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 800 mq ogrodu 

Sypialnie: 3 
Łazienki: 3 
Salony: 1 
Jadalnia: 1 
Kuchnia: 1 
Duża, mieszkalna przestrzeń na poddaszu 
Ogród 
Duży basen 

Odległości: 
Forte dei Marmi: 3 km - Florencja: 110 km - Lucca: 35 km - Piza: 37 km - Viareggio: 15 km - lotnisko Piza: 43 km - Autostrada A1, zjazd Versilia - 6 km.
Ref: 0462
cena: € 1.500.000

prestiżowy dom

prestiżowa nieruchomość
posiadłość na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Marina di Pietrasanta

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi: przez błękitne morze do zielonych grubych kasztanowców, z szerokich plaż do górskich szczytów, przez wzgórza pokryte drzewami oliwnymi. Wylądowaliśmy w Marina di Pietrasanta, mieście, które oferuje zróżnicowany krajobraz i hojne leśne szlaki, doliny, łąki i góry, malownicze wioski, stare młyny i malownicze kamieniołomy marmuru. Miejsce w otoczeniu zieleni i bogatej historii, środowiska naturalnego i ludzkiego, nieskażonej przez masową turystykę, ale bogate we wspaniałe i niepowtarzalne luksusowe wille.
Ośrodek położony jest wzdłuż wybrzeża Morza Tyrreńskiego i oferuje chłodne lasy sosnowe i piaszczyste plaże, które pochylają się delikatnie w kierunku morza. Strategiczny punkt miejski od dominacji longobardzkiej, notuje się jego powstanie w połowie XIII wieku, przez burmistrza Lucca Giuscardo od Pietrasanta. Zabytkowe centrum jest zbudowane według symetrycznej szachownicy, gdzie każdy element jest dokładnie związany z innymi, zgodnie z formułą „złotej proporcji”.
Walki toczące się od wieków pomiędzy Lucca i Florencją, Marina di Pietrasanta była ważnym ośrodkiem wojskowym i gospodarczym w okresie Wielkiego Księstwa Toskanii i ostatecznie przeszła na stałe pod panowanie Lucca po wizycie na tej ziemi Hiszpanów a później Francuzów.
Pietrasanta zawsze charakteryzowała się elegancją, luksusem, widocznym nawet w luksusowych willach na sprzedaż. Żywa kultura, prawdopodobnie dzięki kuciu marmuru, doprowadziła do wzrostu kulturalnego i artystycznego miasta, począwszy od Michelangelo Buonarroti kończąc na Botero, Mitoraju i Calatravie. Park Versilia sąsiedniej willi i bar Bitwy Imperium Rzymskiego jest domem dla sezonu kulturalnego, z teatrem, wystawami, dyskusjami i wieloma innymi imprezami stała się wydarzeniem kulturalnym o znaczeniu narodowym.