LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W VENETO

56 zdjęć
Pochodzący z początku 1800 roku, prestiżowa wenecka willa jest teraz na sprzedaż. Położony w doskonałej lokalizacji, w samym środku słynnych winnic produkujących doskonałe wina, willa ma prostą architekturę i w tym samym czasie, dzięki serlianie (typowy element Rzymu i Bizancjum) i dużm maskom alegorycznym.
Rozmieszczona na 4 piętrach, w sumie 1600 metrów kwadratowych, willa na sprzedaż w regionie Veneto ma funkcjonalny układ i harmonie. W piwnicy jest garaż dla 9 dużych samochodów, charakterystyczna enoteka z kamiennymi ścianami i pralnia. Na parterze znajdziemy patio, które prowadzi do przestronnego salonu, jadalni, kuchni, trzech sypialni i trzech łazienek. Kontynuując, na pierwszym piętrze znajduje się podobny podział przestrzeni: istnieje duży salon, jadalnia, kuchnia, trzy sypialnie i trzy łazienki oraz garderoba. Drugie piętro, zbudowane na dwóch poziomach, jest stosowane dla gości i oferuje sześć sypialni, osiem łazienek i dwa salony. Piętra są za sobą połączone, oprócz schodów można poruszać się windą. Każdy obszar willi został odnowiony z materiałów o wysokiej wartości, zgodnymi z prestiżem i elegancją okresu w którym powstała willa na sprzedaż we Włoszech.
Wenecka willa na sprzedaż posiada kilka budynków, które ją otaczają i które stanowią część nieruchomości. Pierwsza to trzypiętrowy domek połączony przez prywatną windę. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, dwie sypialnie i trzy łazienki. Na pierwszym piętrze pokój dwuosobowy, łazienka i pralnia, wyżej znajdziemy poddasze.
Drugi budynek w sąsiedztwie nieruchomości posiada aneks z kuchnią, pokój dzienny, trzy sypialnie, dwie łazienki, taras, pralnię i ogród. Trzeci budynek weneckiej willi jest niezależnym mieszkaniem na dwóch poziomach z kuchnią, pokojem dziennym, dwoma sypialniami i łazienką. Wreszcie, ostatni budynek to dom dozorcy, w którym znajduje się aneks kuchenny, pokój dzienny, dwie sypialnie i łazienka. Całkowita powierzchnia to 3300 metrów kwadratowych.
Na zewnątrz znajduje się duży park z 6000 metrów kwadratowych z drzewami otaczającymi willę w Veneto. W lesie stoi piękny basen ze słoną wodą 15 x 7,5 m co dodaje posiadłości dodatkową odrobinę uroku. Nieruchomości towarzyszy 8 miejsc parkingowych.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Werona
Lokalizacja: Werona

Główna willa z 1600 mq:
Patio
4 salony
2 jadalnie
2 kuchnie
12 pokoi
14 łazienek
Garderoba
Garaż z 9 miejscami parkingowymi
Enoteka
Pralnia
Winda wewnętrzna

Domek:
Kuchnia
Jadalnia
Salon
3 sypialnie
4 łazienki
Pralnia
Poddasze
Prywatna winda

Depandance:
Aneks kuchenny
Salon
3 sypialnie
2 łazienki
Taras
Pralnia
Prywatny ogród

Niezależne mieszkanie:
Aneks kuchenny
Salon
2 sypialnie
1 łazienka

Dom dozorcy:
Aneks kuchenny
Salon
2 sypialnie
1 łazienka

Basen ze słoną wodą 15x7,5 m
8 miejsc parkingowych na zewnątrz
Park
Winnica

Wenecja - Werona. Werona 18 km - Mantova 45 km - Rovigo 68 km - Padova 60 km - Peschiera del Garda 32 km - Vicenza 57 km - Padova 84 km - Golf Club 3 km – kąpieliska termalne 38 km - lotnisko w Weronie 24 km.

Ref: 0609
cena: € 8.500.000

luksusowa rezydencja

epokowa rezydencja
wille veneto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Werona

Wenecja - Werona. Jest ważnym miejscem turystycznym odwiedzanym przez miliony ludzi każdego roku, dzięki artystycznym i architektonicznym skarbom, Verona została uznana za Światowe Dziedzictwo UNESCO. Werona jest przykładem miasta, które rozwinęło się stopniowo i nieprzerwanie, łączy elementy artystyczne najwyższej jakości dla różnych okresów które nastąpiły i reprezentuje koncepcję miasta warownego. W rzeczywistości, można zobaczyć dwie odrębne części rzymskiego muru i nowoczesneą częśą (aż do drugiej połowy XIX wieku): przez rzymskie mury otaczające serce miasta między Porta Borsari prowadzą lwy i ściany Gallieno, jest też tak zwany pierścień wewnętrznyz fortecą renesansu.
Werona ma wiele zabytków, które sięgają czasów rzymskich i średniowiecznych. Ponadto są też obecne monumenty epoki weneckiej i austriackiej.
W tym wielkim dziedzictwie artystycznym i architektonicznym nie brakuje wielu luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości na całym obszarze, z których wiele jest pod silnym wpływem weneckim i Palladio.