LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W VENETO

full screen
48 zdjęć
Kilka kilometrów od Padwy, zatopiona w bujnej zieleni znajduje się na sprzedaż ta piękna willa.
O łącznej powierzchni około 800 metrów kwadratowych, willa wyróżnia się elewacją w delikatnych kolorach, wśród jasnej zieleni, w środku parku, który go otacza.
Istnieją dwa wejścia, jedno z bezpośrednim dostępem, drugie usługowe; istnieją również dwa miejsca parkingowe, które mieszczą się w dużym garażu, podczas gdy trzecie miejsce zostało utworzone pod wiatą.
Wewnątrz weneckiej willi, przestrzenie są dobrze rozłożone: sześć pokoi, cztery łazienki, dwa salony, kuchnia, pralnia i dwa pomieszczenia gospodarcze znajdują odpowiednie miejsce i przestrzeń.
Istnieje wiele szczegółów luksusu i prestiżu: marmurowe posadzki, cenne żyrandole, wykwintne meble, duże okna, marmurowy kominek, eleganckie schody. Wszystko podkreśla wyrafinowanie tej nieruchomości oraz dbałość o szczegóły.
Nieruchomości na sprzedaż w regionie Veneto posiada również dwa dodatkowe apartamenty: pierwszy na poddaszu, składa się z kuchni, dwóch pokoi dziennych, sypialni i łazienki. Drugi, niezależny, składa się z salonu / kuchni, sypialni i łazienki.
Wiele jest tu środków, które zapewniają maksymalny komfort dla właścicieli: ogród zimowy z 30 metrami kwadratowymi, system alarmowy / obwodowy, ogrzewanie i chłodzenie podłogowego z kotłem z pompą cieplną, osobne ogrzewanie niezależnego apartamentu, doskonałe urządzenia o wysokiej jakości i doskonałą izolację akustyczną i termiczną.
Na zewnątrz, obejmuje luksusową willę piękny park z około 2300 metrów kwadratowych, z systemem nawadniania, stwarza on idealne warunki dla prawdziwie wspaniałego obiektu.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Padwa
Lokalizacja: okolice

Typologia: willa veneta - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2300 mq

6 sypialni
4 łazienki
2 salony
1 kuchnia
1 pralnia
2 pomieszczenia gospodarcze

2 dodatkowe apartamenty:
Pierwszy: na poddaszu z 1 kuchnią, 2 pokojami dziennymi, 1 sypialnią i 1 łazienką
Drugi: niezależny, z 1 salonem / kuchnią, 1 sypialnią i 1 łazienką

Garaż
Wiata
System alarmowy
Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe
Park 2300 mq

Veneto - Padwa. Padwa 15 km - Wenecja 50 km - Chioggia 50 km - Vicenza 25 km - Werona 55 km - lotnisko Marco Polo Wenecja 50 km - lotnisko Valerio Catullo Werona 55 km.

Ref: 0718
cena: € 1.190.000

willa luxury

ekskluzywna rezydencja
luksusowe domostwo

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Padwa

Wenecja - Padwa. Płaski teren przeszedł przez wiele naturalnych cieków wodnych, obszar Padwy charakteryzuje się również obecnością słodkich wzgórz Euganejskich, Euganejskich term i części Weneckiej Laguny.
Ma ona kluczowe znaczenie w rozwoju zachodniej sztuki malarskiej poprzez liczne dowody malarskie XIV wieku, jego prestiż i jego artystyczny splendor sprawiło, że stała się jednym z głównych „przedludzkich” ośrodków.
Padwa, zielone miasto, gdzie rozległe zielone obszary publiczności zdobyły nagrodę „Miasto w zieleni” w 2006 roku, znajduje się tu wiele parków, takich jak: Ogród Botaniczny w Padwie, Ogród Sprawiedliwych Świata, Ogrody della Rotonda, Park Treves de'Bonfili i Łąka della Valle.
Istnieje wiele zabytków, historyczne kościoły, eleganckie place i epokowe budynki. W środku tego całego architektonicznego i artystycznego piękna, nie pojawiają się wątpliwości, że są tu także luksusowe i prestiżowe wille, zarówno w mieście jak iw sąsiadujących gminach: historyczne rezydencje w stylu weneckim z wyraźnym, często, silnym wpływem Palladio, który występował długo na tych obszarach w XVI wieku.