Luksusowa willa na sprzedaż w Varese

full screen
65 zdjęć

W prowincji Varese, Lombardii, niedaleko jeziora Maggiore, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa liberty.
Nieruchomość, która została zbudowana w stylu secesyjnym, prezentuje się w subtelnym i wyrafinowanym różu, z przegubową i elegancką strukturą. Fasada prestiżowej rezydencji posiada widok na bujny ogród o 2500 metrów kwadratowych, z pięknie utrzymanymi trawnikami, ma piękny basen i oryginalne rzeźby z '600. Basen, mozaiki z krawężnikiami z marmuru, mają wymiary 8x20 metrów. W ogrodzie znajduje się również szklarnia o około 20 metrach kwadratowych, która posiada rośliny pomarańczy i cytryny oraz altanę z pięcioma kolumnami o kształcie orginalnego pentagonu z '600, pod którą jest możliwe spożycie posiłku w cieniu przed słońcem.
Piękny dom posiada trzy piętra, z których ostatnie to poddasze i ma łącznie pięć sypialni i pięć łazienek. Wnętrza są gustownie urządzone i wyposażone w luksusowe meble, mają cenne wykończenia w tym zabytkowe sztukaterie, oryginalne epokowe freski, elegancki kamienny kominek z kamienia, kryształowe żyrandole.
Kompletuje nieruchomość wygodny prywatny garaż.
Elegancka willa liberty na sprzedaż jest zdecydowanie idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalne, naturalne dziedzictwo tego regionu i chcą żyć w luksusie i spokoju, nie daleko od dużych ośrodków miejskich.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Województwo: Varese

Typologia: willa liberty - luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.500 mq

5 sypialni
5 łazienek
Szklarnia: 20 mq z cytrusami
Basen 8x20 m
Oryginalne rzeźby z ‘600
Altanka z 5 oryginalnymi kolumnami z ‘600
Garaż

Lombardia - Varese: Varese 15 km - Mediolan 60 km - jezioro Maggiore 10 km - Como 70 km

Ref: 0882
cena: € 2.200.000

wille sprzedaż jeziora

willa liberty
lombardia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Varese

Prowincja Varese obejmuje północną Lombardię, i jest to obszar pełen zieleni chroniony podnóżami Alp. Jesteśmy kilka kilometrów od Mediolanu, włoskiego kapitału ekonomicznego, od lotniska Malpensa i Szwajcarii.
Ten obszar słynie z licznych jezior, wśród których najbardziej znane jest jezioro Maggiore, również znane ze swoich wspaniałych luksusowych willi, które charakteryzują jego brzegi.
Jakość krajobrazu tego obszaru jest cudowna i ceniona za granicą, możemy znaleźć tu wiele doskonałych hoteli, struktur rekreacyjnych, kempingów, gospodarstw rolnych, bed and breakfast, obiekty sportowe różnego rodzaju, w tym znakomite pola golfowe, miejsca do jazdy konnej, ścieżki rowerowe i prestiżowe obiekty konferencyjne.
„Zielona Prowincja” z definicji virtu’ dziedzictwa przyrodniczego, pomimo niezwykłej koncentracji ośrodków miejskich i działalności człowieka, prestiżowe nieruchomości cieszą się lokalizacją i niesamowitymi widokami niezwykłej urody.