LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W UMBRII

full screen
86 zdjęć
Ta wspaniała, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech położona jest w pobliżu Perugii. Oryginalna konstrukcja wykonana jest wokół wieży obserwacyjnej z XV wieku. Przekazywana z rąk do rąk i należąca do potężnych rodzin szlacheckich prestiżowa willa zawsze utrzymywała swój urok i wspaniałość.
Obecny wygląd nosi podpis znanego architekta, który zainspirował się rzymskimi i toskańskimi modelami z XVII i XVIII wieku, używając ich w klasyczny i nowoczesny sposób.
Istniejący budynek został połączony z kamienną wieżą, która ma punkt widokowy z którego można podziwiać bajkowy, który urzeka niezrównaną urodą krajobraz. Wzgórza Umbrii, Asyżu i Perugii na horyzoncie, jezioro Trasimeno w dali: obraz jest bardzo sugestywny i inspirujący.
Ogród we włoskim stylu i park o 11 ha otaczają tą wspaniałą willę na sprzedaż we Włoszech. Liczne fontanny, staw dla łabędzi, mały amfiteatr, altanka, zbiornik akweduktu, to tylko kilka szczegółów, które znajdują tu swoje miejsce. W parku, obok roślin charakterystycznych dla regionu, takich jak: laur, lilie, bukszpan znajdziemy niezwykłe i egzotycznych rośliny dla tego regionu Umbrii jak: cedry Libanu, palmy, cytrusy, bambus, sosny i magnolie. Wszystko to jest ważnym wskaźnikiem czasu, zdecydowanie eklektycznym i oryginalnym. Cała ta bujna przyroda, oprócz spektaklu dla oczu, sprawia, że powietrze posiada silny aromat, który idealnie miesza się z zapachem gaji oliwnych, winnicami i drzewami orzechowymi, które stanowią integralną część tej luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech.
Przez park, można dojść do centrum relaksacyjnego, gdzie znajduje się odkryty basen, dodając nieruchomości dodatkową wartość, aby jeszcze zwiększyć jej prestiż.
Wewnętrze tego prestiżowego majątku wypełnia imponująca atmosfera. Szczegóły zostawiają bez słów: kolorowe freski, klasyczne i średniowieczne dekoracje na ścianach i sufitach, XVIII - wiecznedrzwi malowane przez ważnych artystów tego okresu, kominki z marmuru, taras wyłożony terakotą i fajansem. I znowu: ogromne hale, kilka salonów, sala bilardowa, biblioteka, 10 apartamentów a każdy z prywatną łazienką. Różne i ekskluzywne tarasy rezydencji oferują zapierające dech w piersiach widoki na panoramę parku i okolicy.
Kompleks obejmuje również gospodarstwo, domy rolne, kilka budynków wykorzystywanych do różnych celów oraz różne tereny.
informacje techniczne
Region: Umbria 
Miasto: Perugia 
Lokalizacja: Perugia 

Typologia: luksusowa willa na sprzedaż - prestiżowe nieruchomości 

Powierzchnia wewnętrzna (łącznie): 3800 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 11 ha 

Villa: 
Liczne ganki 
Taras 
Panoramiczne tarasy 
2 kuchnie 
Jadalnia 
Różne pomieszczenia gospodarcze 
Weranda 
Studio 
Sala bilardowa 
Salon 
Hol 
10 apartamentów (każdy z prywatną łazienką) 

Odnowione gospodarstwo: 
Biura
Domy 
Tarasy 

Gospodarstwo do remontu: 
Różne budynki gospodarcze 

11 hektarów ziemi: 
Basen 
Staw dla łabędzi 
Altana
Mały amfiteatr 
Cysterna akweduktu 
Staw 

Umbria – Perugia: Perugia 10 km - jezioro Trasimeno 20 km - Orvieto 40 km - Terni 60 km - Todi 30 km - Spoleto 48 km - Montepulciano 44 km - Siena 80 km.
Ref: 0493
cena: Od 5mil do 10mil

epokowa willa

epokowa rezydencja
prestiżowa willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Prugia

Umbria - Perugia. Willa na sprzedaż we Włoszech znajduje się w strategicznej pozycji pomiędzy miastem sztuki - Florencji, Rzymem i Sieną. Perugia jest jednym z najpiękniejszych miast we Włoszech, z pięcioma zabytkowymi dzielnicami zamkniętymi przez starożytne mury etrusków. Według większości świadectw historyczno - artystycznych oraz miejskich Perugia sięga czasów średniowiecza i renesansu. 
Niekwestionowanym symbolem miasta jest Fontana Maggiore, zbudowana w XIII wieku. Innym miejscem o dużym zainteresowaniu jest Pałac Priori, który uderza dużym portalem na którym znajdują się słynne posągi Griffina i Lwa, które stały się symbolem miasta. 
Perugia jak i wsie wokół miasta są idealnym miejscem dla wspaniałych i luksusowych willi, zbudowanych w mieście jak i na wsi.