LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

39 zdjęć

Na zielonych wzgórzach Toskanii, kilka kroków od Lucca, znajduje się na sprzedaż luksusowa willa, całkowicie odnowione domostwo posiada powierzchnię około 600 metrów kwadratowych.
Nieruchomość jest wykończona wysoką jakością materiałami, w rustykalnym stylu toskańskim, z podłogami z terakoty i sufitami z belek i cegieł, jest otoczony trzema akrami ogrodzonej ziemi, gdzie znajduje się ośrodek sportowy z malowniczym sztucznym jeziorem gdzie można łowić, piękny basen infinity z mozaiką, szatnia z łazienką, kort tenisowy, sala do gry w bocce i boisko do piłki nożnej.
Garaż ma powierzchnię około 200 metrów kwadratowych i są tu obecne, oprócz głównego budynku, także oranżeria i oficyna gospodarcza o ok. 150 metrach kwadratowych. Główna willa, która jest połączona z domem dla dozorcy, składa się parteru z wejściem, dużego pokoju dziennego z dwoma kominkami, gabinetu i jadalni, kuchni z dużą spiżarnią i łazienką, na pierwszym piętrze z dużego korytarza dojdziemy na taras z panoramicznym widokiem, gabinetu, sypialni, drugiej sypialni, łazienki, trzeciej sypialni z garderobą, sypialni i dwóch łazienek, jedna z prysznicem i jedna z wanną z hydromasażem.
Dom dozorcy posiada parter z kuchnią, jadalnią, salonem i łazienką, na pierwszym piętrze mieszczą się dwie sypialnie z tarasem, przedpokój oraz łazienka z wanną i prysznicem.
Cała nieruchomość na sprzedaż w Pistoi ma wspaniały widok ciągnący się aż do San Miniato, jest zanurzona w zielonej oazie relaksu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia

Powierzchnia wewnętrzna: 880 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

4 sypialnie
4 łazienki
Dom dozorcy
Oranżeria
Przybudówka
Sztuczne jezioro
Basen infinity z mozaiką i szatnią
Kort tenisowy
Boisko do piłki nożnej
Garaż
Cenne meble
Maszyny rolnicze

Toskania – Pistoia: Florencja km 50 – Lucca km 20 – Piza km 50 - Forte dei Marmi km 60 – kąpieliska termalne km 7 - Montecatini Terme km 7.

Ref: 0969
cena: Oferta zarezerwowana

willa toskania

luksusowa willa
luksusowa willa pistoia

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pistoia

Toskania - Valdinievole: Pescia jest jednym z najstarszych miast w Valdinievole. Nazwana od rzeki płynącej przez nią i dzieli się na dwie odrębne grupy: starożytne centrum religijne i obywatelskie w centrum miasta 40 km od Florencji. Bogate dziedzictwo artystyczne związane z jego szlachetną przeszłością, leży u podnóża doliny w otoczeniu zielonych wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi i kasztanowcami, znanymi jako Szwajcaria Pescia. Wioska pomiędzy Morzem Toskanii i Florencją, dziewiczy krajobraz, który może stać się przedmiotem prawdziwych odkryć między starożytną wiedzą, jak i ręczną produkcją papieru, ustalonych tradycji i prawdziwej lokalnej kuchni.
W bliskiej odległości od miasta w Toskanii są Collodi, miasteczka wznosi się na stromym zboczu kraju Pinocchio i Villa Garzoni z barokowym ogrodem, jest jednym z najbardziej urokliwych willi w Toskanii. Najstarsza część Pescia znajduje się wokół pałacu Podesta, obecnie siedziby Gipsoteca Libero Andreotti w którym mieszczą się gipsowe odlewy dzieł wielkiego mistrza Pescia. W pobliżu wsi, 40 km od Florencji i modnej Forte dei Marmi, w kościele Santo Stefano i Niccolao, z przepięknymi barokowymi schodami i Muzeum Obywatelskim, który mieści dzieła szkoły Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo i warsztaty ceramiki z Della Robbia.
Wszystko wokół centralnego placu w centrum pięknej Toskanii, przez labirynt wąskich uliczek, pozwalają odnaleźć dawne średniowieczne mury miejskie lub podążać w kierunku wzgórz wokół Monte Pescia. W tle, imponująca budowla dawnego zamku Bareglia nadal czuwa nad miastem, oferując zapierającą dech w piersiach panoramę na wzgórza Toskanii.