LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENIE

60 zdjęć
Odrestaurowana i odnowiona w dokładny sposób, są na sprzedaż luksusowa willa i jej przybudówki. Mieszczące się w średniowiecznej wiosce, w otoczeniu spokojnej okolicy wokół Sieny, te nieruchomości pozostawiają niezmienione osobliwości, typowe dla toskańskich rezydencji.
Kompleks składa się z pierwotnej, centralnej jednostki prostokątnej oraz części ważnego średniowiecznego miasteczka. Na dwóch piętrach, które kiedyś gościły stajnie na parterze i mieszkania na pierwszym piętrze, z czasem do centralnego rdzenia dodano dwa kolejne budynki na dwóch piętrach. Pierwszy z nich, od strony południowej, na planie prostokąta jest przeznaczony w części na mieszkanie; inny, o bardziej nieregularnym kształcie, po zachodniej części, spowodował wzrost wewnętrznego otoczonego dziedzińca o wysoką ścianę i o częściowe pokrycie w której znajduje się struktura początkowo stosowana jako piec.
Odłączona od głównego toskańskiego korpusu relais, położona na różnicy wysokości, znajduje się drugi wydłużony korpus budynku. Aneks jest łatwo dostępny z głównej części, zarówno z piwnicy jak i parteru.
Z przodu willi na sprzedaż w Sienie znajdują się dwa herby rodzin Sieny i papieża, do której należała, ceglane łuki wewnątrz i na zewnątrz, które, wraz z oryginalnymi dachówkami i gontami z lokalnego kamienia tworzą strukturę nośną, sprawiają, że budynek staje się prestiżowym zarówno ze względu na kontekst jak i na wszechstronność wykorzystania i przeznaczenia.
Wnętrza zachowują cechy typowe dla toskańskich domów: od pułapów, belek stropowych, aż do starych podłóg z terakoty, przez kamienne ściany i ceglane łuki: wszystko daje poczucie ciepła i rodzinności rezydencji obszaru.
Toskański relais ma starożytne cechy, ale w tym samym czasie, eleganckie, oferuje dziesięć uroczych pokoi: przestronne, jasne z dbałością o szczegóły, niektóre z nich mają również bezpośredni dostęp do zewnątrz.
Na zewnątrz, duży plac obejmujący teren, ograniczony z góry przez skarpie, ustępuje wspaniałemu basenowi ze strefą relaksacyjną, prawdziwy dotyk toskańskiego relais na sprzedaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: okolice

Typologia: toskański relais - wieś na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 547 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3290 mq

Centralny organ na 2 piętrach ( część centralna + 2 budynki)
Drugi budynek
Wnętrza w toskańskim stylu
10 pokoi
Basen
Strefa relaksu

Toskania - Siena. Siena 10 km - Arezzo 55 km - Volterra 30 km - San Gimignano 25 km - Florencja 55 km - Piza 80 km – lotnisko Florencja Amerigo Vespucci 55 km – lotnisko Galileo Galilei Piza 80 km.


Ref: 0696
cena: Do 2,5mil

relais toskania

ekskluzywna rezydencja
real estate siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena. Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych w tym regionie. Zauważona na świecie dzięki ogromnemu dziedzictwu kulturowemu i artystycznemu, krajobrazowi i historii, Siena jest również słynna z Palio, które biegnie przez piękny Plac Campo.
Zabytkowe centrum Sieny, jego niezrównana uroda, w 1995 roku zostało nagrodzone przez UNESCO tytułem Dziedzictwa Ludzkości.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o dużym znaczeniu. Żeby wymienić tylko kilka z nich: Katedra, Bazylika dell’Osservanza, Kościół św. Dominika, Kościół franciszkanów, Pałac Bargagli, Pałac Bisdomini, Pałac Bichi Ruspoli, Pałac Tolomei i wiele innych. Wśród interesujących miejsc pamiętamy słynny Plac Campo, Logge Papieskie i te z Mercanzia, Twierdza Medyceuszy i Porta Romana.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, zarówno w centrum miasta jak i w okolicznych wsiach: idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, te miejsca są idealne dla wszystkich, którzy dążą do piękna i luksusu bez konieczności porzucania spokoju i ciszy na tych ziemiach, na których można w nimi w pełni oddychać.