LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENIE

48 zdjęć

Położona jest na zielonych wzgórzach Toskanii niedaleko Sieny, ta luksusowa willa znajduje się w pięknej okolicy i oferuje wyjątkowy widok na słynne średniowieczne miasteczko.
Wokół rezydencji rozciąga się około 10.000 metrów kwadratowych gruntów rolnych i leśnych.
Powierzchnia luksusowej nieruchomości to około 1000 metrów kwadratowych, są one dostępne przez schody, dzięki nim wchodzimy bezpośrednio do jednej z najbardziej prestiżowych sal, dużej centralnej sali z piękną mozaiką na podłodze w weneckim stylu, a także sufit, który jest typowy dla toskańskiej architektury.
Następnie znajdziemy, na prawo, sypialnię z łazienką i mały gabinet, oba pomieszczenia z widokiem na duży taras, na lewo jest kuchnia i jadalnia, a także łazienka i korytarz prowadzący do trzech kolejnych sypialni, jedna z prywatną łazienką.
Spiralne schody prowadzą na piętro i strych, w części mieszkalne, oraz pod główną salę, gdzie znajduje się dodatkowa sypialnia z łazienką, pralnia, łazienka, kuchnia z jadalnią, duży salon z widokiem na ogród i zabytkowa piwnica, gdzie można podziwiać stare kadzie, gdzie konserwowano wino i gdzie znajdują się typowe ceglane sklepienia.
Na zewnątrz luksusowej willi na sprzedaż w Sienie znajduje się piękny park, który jest domem dla cennych roślin, jak również basen i dom dozorcy lub dependance, z prawej strony wjazdu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Siena

Typologia: willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq

2 piętra + piwnica
Epokowa sala
5 sypialni
Piwnica
Panoramiczne tarasy
Basen
Dependance

Volterra 38 km - San Gimignano 16 km - Lucca 88 km - Montevarchi 30 km - Arezzo 45 km - Florencja 50 km - Perugia 90 km.

Ref: 1029
cena: € 2.000.000

siena

toskania real estate
wille w siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych i znanych w regionie. Słynna ze swojej bogatej kultury, sztuki, dziedzictwa i historii krajobrazu, Siena jest również znana ze słynnego Palio prowadzonego na Placu del Campo.
Zabytkowe centrum Sieny w 1995 roku zostało wpisane przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o ogromnym znaczeniu. Wymieńmy tylko kilka z nich: Katedra, Bazylika dell’Osservanza, Kościół św. Dominika, Kościół św. Franciszka i wiele innych. Wśród interesujących miejsc należy wspomnieć Logge papieża i tych z Merchandise Twierdza Medyceuszy i Porta Romana.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, w centrum miasta, w okolicznych wioskach: są to idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i luksus bez utraty spokoju, który może być odczuwany na tych ziemiach.