LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

15 zdjęć
Na wzgórzach w regionie Chianti, jest na sprzedaż winiarnia z której została otrzymana prestiżowa willa przerobiona ze starej toskańskiej stodoły o 413 metrach kwadratowych. Ta typowa toskańska willa urodziła się w wyniku wyrafinowanej odbudowy dzieła słynnego architekta ze Sieny i prezentuje się strukturą z cegły i kamienia, który szanuje pierwotny wygląd architektoniczny. Z nowoczesnym wnętrzem i wygodami zachowuje nienaruszony smak Toskanii i jej pięknych domów. Ta winiarnia na sprzedaż we Włoszech znajduje się obok dawnej wsi o tej samej nazwie, w samym sercu regionu Chianti, w otoczeniu winnic, gajów oliwnych i dzikich lasów, i produkuje wino Chianti Classico i Super Tuscan. Nieruchomość obejmuje 7,5 ha gruntów prywatnych, z czego 3,5 ha winnic, podczas gdy reszta jest objęta drzewami oliwnymi i lasami. Na zewnątrz, w otoczeniu gajów oliwnych, znajduje się duży, panoramiczny basen, gorące prysznice i panele słoneczne. Główny apartament o 200 metrach kwadratowych, posiadające charakterystyczne podłogi z trawertynu, prezentuje na najwyższym piętrze duży open space, z obszarem living gdzie znajduje się piękny kominek oraz duże okna, które otwierają się na wszystkie cztery strony zapewniając wspaniały widok, który rozciąga się na 360 ° z Chianti do Amiata, podczas gdy obszar nocny prezentują trzy sypialnie dwuosobowe na niższym poziomie. Pozostałe dwa mieszkania posiadają podobną wielkość i strukturę, każdy ma dwie sypialnie, duży salon, łazienkę i kuchnię i przestronne salony.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Sprzedaż wille w Toskanii – Winiarnia
Powierzchnia wewnętrzna:413 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7,5 ha

Pokoje: 5
Łazienki: 5
Salony: 3
Jadalnie: 2
Kuchnie: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3

Basen
Teren: 7,5 ha

TOSKANIA - Siena - Chianti: Siena: 9 km - Firenze: 70 km - Arezzo: 61 km – Wybrzeże Etrusków: 82 km - Montalcino: 48 km - Montepulciano: 47 km - Cortona: 57 km - Park naturalny del Casentino: 31 km - Antyczne termy Querciolaia: 11 km - Golf & Country Club: 3 km - lotnisko Siena: 11 km – zjazd z autostrady: A1 Firenze sud, potem E78 zjazd Monteriggioni 16 km.

Ref: 0088
cena: Do 2,5mil

willa w toskanii

wille i domostwa
firma winiarska

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania-Siena: znajdująca się w górnej części doliny dell'Ombrone, gdzie już zaczyna kształtować krajobraz Kreta Senesi, Castelnuovo Berardenga, najbardziej wysunięte na południe miasto w Chianti. Było ono na początku w centrum posiadłości rodziny Ugurgieri Berardenga, stąd jego nazwa, lecz jego narodziny jako zamek zostały ogłoszone 26 lipca 1366 przez Radę Wielkiej Republiki Sieny, do obrony obszaru od najazdów intruzów kompanów. Bezpośrednie prace Mino Dei w Siena, zakończyły się w czasie. Jeszcze przed robotnikami, którzy umieścili wykończenia murów, które otaczają najwyższą część wzgórza w Toskanii, Castelnuovo Berardenga - nazywany aby odróżnić ją od najstarszych fortyfikacji w okolicy, jako Arceno lub Valcortese - w rzeczywistości zainwestowano w wojska najemnika Giovanni Acuto, wynagrodzenie dano z Florencji. Oblężenie miasta Toskanii, zakończyło się w 1382 roku po upadku fortu i jego grabieży, ale to nie powstrzymało zamku, aby wrócił w ręce ludzi z Sieny, później skutecznie obronił w 1478 i 1479, z sideł odwiecznych rywali. Tylko Siena w 1481 zdecydowała się wykonać fortyfikacje i ustanowić instalację garnizonu.
Kilka lat później, w 1489, zdrada hrabiego Francesco Landi spadła na twierdzę Castelnuovo znajdującą się w rękach Florencji, ale po roku oblężenia twierdzy przeszła w ręce Sieny. Później, w 1511 roku, Castelnuovo, nowe i potężne fortyfikacje oddała Republice Sieny do Belisario Bulgarini, który przez wiele lat był burmistrzem; później przeszedł pod panowanie Bellannati, który trzymał go aż do 1526 roku. Następnie wrócił do zamku w Toskanii Siena i zobaczył przejście Karola Burbona z jego oddziałów. W 1538 r. zamek w Toskanii odwiedził także papież Paweł III, podróżując do Nicei. Zajęty w 1554 przez wojska hrabiego Santa Fiora i markiza Marignano, zamek w Sienie dołączył do Wielkiego Księstwa Toskanii nich rok później, wraz z upadkiem Sieny; w 1774 roku, dzięki reformie Leopoldina, Castelnuovo przyjmuje obecne terytorium.