LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

40 zdjęć

W przyjemnym miejscu, otoczona architektonicznym i naturalnym pięknem, jest na sprzedaż ta luksusowa willa w Sienie.
O łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych, rezydencja rozciąga się na dwóch piętrach; w otoczeniu bujnej roślinności, z typowym krajobrazem Toskanii, posiadłość posiada również wspaniały basen, ekskluzywny punkt o wyjątkowej ekspozycji na słońcu aż do jego zachodu. Otoczona tarasem i ogrodem, zewnętrzne miejsce relaksu jest prawdziwym plusem o dużej wartości.
Elewacja charakteryzuje się odsłoniętym kamieniem, zgodnie z charakterystycznym stylem toskańskim: ta sama prostota i to samo ciepło, zapraszają nas do zewnętrza. W rzeczywistości elementy bardziej rustykalne, takie jak: kamienne łuki, podłogi wzdłuż tej samej linii, kamienne ściany i belki stropowe występują w wielu obszarach domu i tworzą rodzinną i poszukiwaną atmosferę.
Wewnętrznie, różne pokoje toskańskiej willi na sprzedaż okazują się bardzo wygodne i stylowe dzięki klasycznym meblom i antykom. To samo ciepło i komfort znajdziemy również w 7 pokojach i 3 apartamentach: podłogi z terakoty, meble w toskańskim stylu, nowoczesne urządzenia, klimatyzacja i inne udogodnienia podkreślają prestiż nieruchomości i ekstremalną uwagę na szczegóły.
Ukwiecone tarasy, z widokiem na zieloną dolinę usianą zabytkami, oferują przepiękne widoki; duże i przestronne, zapewniają spokój i prywatność dla tych, którzy szukają magicznych chwil, popijając drinka ze wzrokiem zagubionym w otaczającym horyzoncie.
Wspaniałej, toskańskiej nieruchomość na sprzedaż w Siena towarzyszy duży, prywatny parking.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: okolice

Typologia: luksusowa willa - toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1950 mq

7 sypialni
3 apartamenty
Salony i wewnętrzne sale
Tarasy panoramiczne
Taras solarium
Ogród
Basen
Prywatny parking

Toskania - Siena. Siena 10 km - San Gimignano 25 km - Volterra 30 km - Lucca 85 km - Florencja 55 km - Piza 80 km.

Ref: 0873
cena: Do 2,5mil

toskańskie wille

ekskluzywna rezydencja
luksusowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena - okolice

Toskania - Siena. Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych w tym regionie. Zauważona na świecie dzięki ogromnemu dziedzictwu kulturowemu i artystycznemu, krajobrazowi i historii, Siena jest również słynna z Palio, które biegnie przez piękny Plac Campo.
Zabytkowe centrum Sieny, jego niezrównana uroda, w 1995 roku zostało nagrodzone przez UNESCO tytułem Dziedzictwa Ludzkości.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o dużym znaczeniu. Żeby wymienić tylko kilka z nich: Katedra, Bazylika dell’Osservanza, Kościół św. Dominika, Kościół franciszkanów, Pałac Bargagli, Pałac Bisdomini, Pałac Bichi Ruspoli, Pałac Tolomei i wiele innych. Wśród interesujących miejsc pamiętamy słynny Plac Campo, Twierdza Medyceuszy i Porta Romana, Logge Papieskie i te z Mercanzia.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, zarówno w centrum miasta jak i w okolicznych wsiach: idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, te miejsca są idealne dla wszystkich, którzy dążą do piękna i luksusu bez konieczności porzucania spokoju i ciszy na tych ziemiach, na których można w nimi w pełni oddychać.