LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

31 zdjęć

Elegancka, luksusowa willa i średniowieczna wioska, teraz na sprzedaż na wzgórzach Chianti w Siena. Własność prestiżowej toskańskiej willi posiada w sumie 2650 metrów kwadratowych ziemi w otoczeniu 65 ha terenu z lądowiskiem dla helikopterów.
Ekstremalna uwaga na szczegóły jest główną cechą, która odróżnia tą wspaniałą prestiżową nieruchomość z XVIII wieku: każda przestrzeń, od pokoi aż do obszaru basenu, spełnia swój wyrafinowany profil.
Antyczna struktura luksusowej willi na sprzedaż w Chianti, jest wzmocniona przez staranną renowację, która przywróciła ją do dawnej świetności. Elegancka toskańska willa przyjęła aspekt z jednej strony wyszukany, z drugiej wygodny, jaki powinien być wiejski dom, w którym można spędzić miłe weekendy. Renowacja zaangażowała nie tylko prestiżową luksusową nieruchomość, ulice i ogrody, ale także działalność rolniczą w uprawie drzew oliwnych w okolicy miejscowości Siena. Produkcja oliwy, oryginalna w gospodarstwie z przeszłości, pozostaje przy życiu jako źródło doskonałej oliwy z oliwek extra virgin D.O.P. Ziemie Siena: cenny smak toskańskich ziem.
Ekskluzywna własność na sprzedaż w Sienie składa się z dużej luksusowej willi i wsi, obie w typowym rustykalnym toskańskim stylu, ze ścianami z odkrytą cegłą. Wspaniała, luksusowa główna willa, obecnie wykorzystywana jako zakwaterowanie o wysokim standardzie, składa się z 20 apartamentów, oferuje 30 pokoi i 6 suites, z których niektóre są ozdobione freskami sięgającymi 1800 roku.
Wioska natomiast, posiada 22 apartamenty w sumie 32 pokoje, z których niektóre posiadają stary kominek, który nadal pracuje. Wnętrza willi w Chianti są wyposażone w meble w rustykalnym toskańskim stylu, zaprojektowane, aby jak najlepiej spełniała smak i prośby najbardziej wymagających. Od starożytnej struktury toskańskiej willi, odrestaurowanej do swojej dawnej świetności, zostały przekształcone środowiska idealne na spotkania i uroczystości, dzięki wielkim salom biesiadnym i salom konferencyjnym. Restauracja wsi, ze swoimi pomieszczeniami wewnątrz i na zewnątrz, zapewnia gościom wysoki poziom kuchni toskańskiej i łączy je z najlepszymi włoskimi winami. Starożytne smaki ziemi Toskanii znowu żyją w tradycyjnych recepturach przetłumaczonych na nowoczesne, dedykowane zwyczajom i tożsamości wyjątkowego terytorium. Środowisko zewnętrzne luksusowej willi na sprzedaż w Chianti rozciąga się na 65 ha gruntów, w tym 6 hektarów wykorzystywanych na gaje oliwne, z pięknymi okazami 1760 drzew oliwnych. Tu znajduje się miejsce na basen z jacuzzi, kort tenisowy, sztuczne jezioro o 5000 metrów kwadratowych oraz lądowisko dla helikopterów. Piękne miejsce oferuje możliwość spędzenia dni w centrum piękności, w relaksujących i inspirujących krajobrazach Toskanii.


informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalzacja: Chianti

Typologia: Wille Toskania - Szukam willi na sprzedaż
Luksusowa główna willa i wieś: 2,650 mq powierzchni wewnętrznych
Powierzchnie zewnętrzne: ok. 65 ha (w tym 6 ha z 1760 drzewami oliwnymi)

Basen
Lądowisko dla helikopterów
Kort tenisowy
5000 mq sztucznego jeziora
Konsekrowany kościół

Toskania – Siena – Chianti: Florencja km 117; Siena km 44; Volterra km 96; Arezzo km 60; jezioro Trasimeno km 51; Montepulciano km 24; Follonica km 125; termy Asciano km 15; klub golfowy Valdichiana km 23; lotnisko Siena km 53; zjazd z autostrady A1: Valdichiana - Bettolle Sinalunga km 15.

Ref: 0446
cena: Ponad 10mil

toskańska posiadłość

relais toskania
domy na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: znajduje się w górnej części doliny Ombrone, w otoczeniu imponującego krajobrazu crete senesi, luksusowa willa na sprzedaż w Chianti znajduje się wzdłuż dawnej Via Lauretana, drodze na której leżą naprzemiennie gliniaste ziemie i rustykalne domy, gaje dębowe i średniowieczne zamki, lasy cyprysów i małe wiejski kościoły. Wioska w Toskanii to miejsce w słynnej dzielnicy Chianti, była domem dla wielu społeczności etruskich i dużym centrum handlowym, miejsce staje się później kolonią rzymska. Kraj, w okresie longobardów curtis regia, przeszedł do hrabiów Scialenga podczas rządów Karolingów.
Wraz z pojawieniem się gmin, lenno Toskanii, gdzie znajduje się elegancka, luksusowa willa na sprzedaż stopniowo wchłoniło się do orbity Republiki Sieny, i między średniowieczem i okresem nowoczesności, miasto zajęło ważną rolę ekonomiczną, jako miejsce znane z tkanin, skóry i ceramiki, których produkcja trwała aż do połowy XIX wieku. Wieś w Chiant, gdzie znajduje się luksusowa willa na sprzedaż, przeszła pod panowanie Medyceuszy a następnie Lotaryngii, została przyłączona do królestwa Sardynii z plebiscytem w marcu 1860 r., stając się dynamicznym ośrodkiem prowincji Siena. Dziś miasto liczy ponad sześć tysięcy mieszkańców i posiada znaczącą żywotność społeczno-gospodarczą: stare miasto zachowuje swój średniowieczny wygląd bez zmian, pełen wspomnień i tradycji, a na jego drogach można jeszcze oddychać atmosferą prostoty i prawdziwości. W krótkiej odległości od wsi w regionie Chianti, znajdziemy piękne miasto Siena, z wąskimi krętymi uliczkami i szlachetnymi budynkami o bogatej historii. Gorzki wróg Florencji w średniowieczu, miasto Toskanii, w którym powstała luksusowa willa na sprzedaż nadal zachowuje swój surowy średniowieczny urok. Spacery ulicami starego miasta, które jest nienaruszone pozwala na cieszenie się unikalnymi cudami, takimi jak: Piazza del Campo, gdzie każdego lata odbywa się Palio, katedra, ratusz z jego Wieżą Mangia, wiele małych kościołów rozrzuconych na wąskich uliczkach, gdzie oddajemy cześć patronowi miasta św. Katarzynie.