LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

60 zdjęć
Łączna powierzchnia 1250 metrów kwadratowych i parking z około 8000 metrów kwadratowych: są to zasadnicze elementy tej wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż w Rzymie.
Nieruchomość składa się z głównej willi, która jest rozłożona na trzech poziomach, i z niektórych budynków gospodarczych, doskonale zintegrowanych z rozległym parkiem.
Główna willa rzymska to przepiękna prestiżowa nieruchomość obejmująca: parter z dużym pokojem reprezentacyjnym i jadalnia z freskami, 2 kuchnie, 2 sypialnie ze swoimi łazienkami, poddasze (lub studio), łazienka dla gości, 2 salony i pokoje - zakwaterowania z własną łazienką. Na tym piętrze można zliczyć 5 kominków; wystrój jest zdecydowanie luksusowy i o przepychu.
Przechodząc przez bardzo eleganckie kute schody docieramy na pierwsze piętro willi w Rzymie: tu powita nas część wypoczynkowa z kominkiem która prowadzi do 4 sypialni (z których jedna z kominkiem) i 3 łazienek. Pokój hobby, z dużymi oknami, które pozwalają się piękny widok na okolicę i spektakl zachodzącego słońca nad rzymskimi wsiami wzbogaca to ekskluzywne miejsce.
Drugie piętro jest zajęte głównie przez miejsce wypoczynkowe, gdzie stoi w pełni wyposażony barek. Zabytkowe drzwi oddzielają ten obszar od dużej sypialni z kominkiem, 2 łazienek, 2 garderób i gabinetu.
Niektóre depandances towarzyszą nieruchomości na sprzedaż w Rzymie. Jedna, idealna dla pracowników, składa się z aneksu kuchennego, salonu z kominkiem, 2 sypialni i łazienki; kolejna składa się z kuchni, sypialni i łazienki. Ponadto niezależna konstrukcja, idealna dla gości, składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki. W pobliżu basenu jest inny budynek, obecnie wykorzystywany jako sztnia, z przedpokojem, kuchnią, sypialnią i łazienką.
Kompleksowi mieszkaniowemu towarzyszą garaż i pomieszczenie dla psów.
Bujny i kwitnący park o 8000 metrów kwadratowych otacza piękną willę na sprzedaż w Rzymie. Drzewa oliwne, drzewa owocowe, cyprysy, sosny, dęby, magnolie oprawiaja wspaniały basen, który stoi pośród zieleni, dodatkowo wzbogacając już piękny dom na sprzedaż w Rzymie.

informacje techniczne

DANE TECHNICZNE
Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Rzym

Typologia: wille w Rzymie – willa Rzym sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 1250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8000 mq

Główna willa:
Różne pokoje i salony, 2 kuchnie, 2 pokoje dzienne, sypialnie, 9 łazienek, 9 pracowni, pokój hobby, strefa relaksacyjna z barem, 2 szatnie

Depandance 1:
Aneks kuchenny, pokój dzienny, 2 sypialnie, łazienka

Depandance 2:
Aneks kuchenny, sypialnia, łazienka

Depandance 3:
4 pokoje, kuchnia, łazienka

Garaż
Lokal dla psów

Park z basenem

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km - lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino14 km.

Ref: 2599
cena: Od 5mil do 10mil

willa rzym

prestiżowy majątek
nieruchomość rzym

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lazio - Rzym. Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Metropolia ludzkości, serce starożytnej cywilizacji, stolica Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium zróżnicowane, naturalne krajobrazy to główne cechy, od pasma górskiego i wzgórz (słynne 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, z wyspy wulkanicznej Tybru na piaszczyste wybrzeża Ostii.
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są nieograniczone. Żeby wymienić tylko kilka z nich: Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Św. Piotr w Watykanie, Św. Jan w Lateranie, Kapitol, różne zabytkowe budynki, piękne fontanny (di Trevi, Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, Naiadi), urokliwe place (Św. Piotra, Navona, Spagna, Republiki, Wenecji), zabytkowe łuki, wielowiekowe mosty i wiele innych.
Wiele jest ulic i miejsc VIP na rzymskim terenie: w tych dzielnicach, są wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne budynki o dużej wartości. Wśród najbardziej pożądanych miejsc pamiętajmy o Via del Corso, Via Gaeta, Piazza Navona, Piazza di Spagna, Via Condotti, Via Appia Antica, dzielnicy Parioli, dzielnicy Olgiata, lokalizacja Trastevere.