LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE, BLISKO TARQUINIA

40 zdjęć
Kilka kilometrów od stolicy, jest na sprzedaż ta wspaniała willa z 1400 roku, całkowicie i gustownie odnowiona, w świetnym stanie.
Luksusowa willa jest jest otoczona z zewnątrz bujnym i pięknym ogródem z ponad 2 hektarami, na których stoją drzewa, rośliny egzotyczne, bogate zielone krzewy i żywopłoty. Wzbogaceniem parku są marmurowe posągi, które nadają mu smaku. Wypełnia go duży, zadbany, odkryty kort tenisowy.
Imponujące rzeźbione schody prowadzą do wyższych pięter prestiżowej willi na sprzedaż we Włoszech. Ze szczytu schodów rozciąga się widok na ogród, który jest godnym najlepszych międzynarodowych nieruchomości.
Wewnątrz luksusowej willi, w budynku głównym, jest prawie 700 metrów kwadratowych. Pokoje są bogato urządzone, wartościowe meble dodają wyrafinowania i szlachetności. Sklepione sufity, kamienne nadproża, zabytkowe kominki zwiększają wartość salonom i pokojom living. Malowidła na ścianach dają odrobinę koloru i rozjaśniają już ciepłą i przytulną atmosferę prestiżowej willi na sprzedaż w okolicach Rzymu.
Podziemna piwnica posiada 150 metrów kwadratowych i jest dodatkowym akcentem luksusowej nieruchomości rynku międzynarodowym. Dodatkowe lokale z 150 metrów kwadratowych są przynależne do budynku o 350 metrach kwadratowych. Luksusowa willa na sprzedaż w okolicach Rzymu, posiada naprawdę wielką wartości, a dzięki renowacji przeprowadzonej z wielką wprawą, doskonale łączy dawne elementy z najbardziej nowoczesnymi udogodnieniami, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają maksymalnej wyłączności w willi niedaleko Rzymu.
informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Viterbo
Lokalizacja: Tarquinia

Typologia: luksusowa willa - prestiżowa willa - międzynarodowa real estate
Powierzchnia wewnętrzna: 1300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2-hektarowy ogród

Główny budynek 650 mq
Budynek przynależny 350 mq
Piwnica 150 mq
Parter 150 mq
Kort tenisowy
2 hektarowy ogród

Tarquinia - Viterbo. Viterbo 40 km - Rzym 70 km - Civitavecchia 18 km - Orbetello 50 km – jezioro Bracciano 40 km.

Ref: 0494
cena: € 3.600.000

real estate włochy

prestiżowa nieruchomość
epokowe rezydencje

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Viterbo

Lazio - Viterbo - Tarquinia.
Położony kilka kilometrów od Rzymu, Tarquinia,  jest siedzibą dla wspaniałych luksusowych willi ze względu na swoje położenie, co gwarantuje całkowitą prywatność. Jest jednym z najstarszych i najważniejszych etruskich osiedli. Praca Etrusków i Rzymian jest wyraźnie widoczna w historycznym centrum, gdzie stoi starożytna nekropolii Monterozzi. W okolicy znajduje się rezerwat przyrody Salina Tarquinia gdzie są tak zwane „Saline”, rezerwat populacji zwierząt.
Miasto Tarquinii jest zaliczane do szerokiej gamy Viterbo, miasta, z pięknym i rozległym zabytkowym centrum otoczonym murami i nowoczesnymi przedmieściami. Viterbo, znane również jako „Miasto Papieży” ze względu na papiestwo w XIII wieku, nadal zachowuje swoją elegancję i prestiż, a to w związku z tym, że mamy tu piękne, luksusowe wille i prestiżowe nieruchomości. Istnieje wiele budynków religijnych, jak i stanowiska archeologiczne. Szczegóły i cechy miasta są to podziemne tunele wykopane w tufie, które łączą wiele budynków w centrum. Obecnie wykorzystywane jako piwnice, w czasie II wojny światowej były bezpiecznym schronieniem podczas bombardowania. Nie należy zapominać frakcji Bagnaia, gdzie znajduje się jeden z najpiękniejszych włoskich ogrodów.