LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

full screen
46 zdjęć

Dziesięć minut od Rzymu znajduje się na sprzedaż ta elegancka, luksusowa willa.
Nieruchomość jest położona w cichej dzielnicy rezydencjalnej na poziomie basenu, boisk sportowych i aktywnego nadzoru w dzień i w nocy tak, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo mieszkańców.
Jest to rezydencja zbudowana w 1970 roku, później rozbudowana w stylu rzymskiego domostwa o powierzchni około 420 metrów kwadratowych i jest otoczona pięknym parkiem o 7.000 metrów kwadratowych wysokich drzew, lasów i zadbanych trawników.
Konstrukcja domu rozkłada się na dwóch piętrach plus piwnica z piwnicami i garażem: na parterze są przestronne i eleganckie salony, biuro, kuchnia, jadalnia z salonem i dwiema łazienkami, na drugim piętrze znajduje się część sypialna z pięcioma sypialniami, czterema łazienkami, dwie garderoby i taras o około 40 metrach kwadratowych.
Cztery zabytkowe kominki wzbogacają luksusową willę na sprzedaż w Rzymie, ale nie są to jedyne elementy między wykończeniami i umeblowaniem wysokiej klasy, które charakteryzują posiadłość. Została ona zaprojektowana i wykonana z dużą starannością w celu uzyskania przestronnych, jasnych i wyważonych pomieszczeń, doskonałych w dzisiejszych czasach, które wzbogacają nieruchomość we wszystkie nowoczesne udogodnienia i czynią ten dom doskonałym przykładem luksusowego domu.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rzym

Typologia: luksusowa willa – rzymska posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 420 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7.000 mq

2 piętra
5 sypialni
6 łazienek
Piwnica
Garaż

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km - lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino 14 km.

Ref: 1092
cena: € 1.650.000

rzym

luksusowe wille rzym
sprzedaż willi lazio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie charakterystyczne cechy: od pasm górskich i dolin, słynnych 7 wzgórz na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii.
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są niezliczone, wśród nich należy wymienić Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne zabytkowe budynki, piękne fontanny.
Wiele jest ekskluzywnych obszarów „VIP” na terenie Rzymu: tutaj, w tych dziedzinach, są wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne budynki o dużej wartości. Wśród najbardziej prestiżowych lokalizacji należy wspomnieć o Via del Corso, Via del Babuino, Plac Navona, Plac Spagna, Via Condotti, Via Appia Antica, dzielnica Parioli, dzielnica Olgiata, Trastevere.