LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

62 zdjęć

Położona kilka kilometrów od centrum Rzymu, ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż w Rzymie posiada absolutnie wyjątkową lokalizację.
Mówimy o epokowej rezydencji, idealnie odrestaurowanej, antyczny dom lat pięćdziesiątych został odzyskany z drobiazgowych projektów budowlanych, które zagwarantowały doskonałe wyniki, które można podziwiać dzisiaj szanując początki tej pięknej architektury.
O łącznej powierzchni wewnętrznej 1000 metrów kwadratowych, luksusowa willa w Rzymie jest otoczona powierzchnią ponad 24 ha, w części winnicy, a wraz z jej malowniczym położeniem w tym samym czasie zapewnia luksus, spokój i dyskrecję.
Na zewnątrz, aleja pięcioletnich magnolii prowadzi przez ogród posiadłości, wzbogacony przez eleganckie posągi i bardzo szczególny i imponujący duży basen.
Wewnętrznie wita nas perła tej willi, wspaniała sala konferencyjna z dopracowanymi szczegółami, takimi jak kasetonowe sufity z drewna, marmurowe podłogi i piękne XVIII-wieczne żyrandole ze szkła Murano.
Troska o miejsca w każdym zakątku tej pięknej, luksusowej rezydencji na sprzedaż w Rzymie, z szerokimi łukami, kamiennymi wykończeniami, stylowymi meblami i wyposażeniami, spełniają wymagania tych, którzy szukają prawdziwej istoty elegancji.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym


Typologia: majątek - luksusowa willa


Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 25 ha

Basen
Sala konferencyjna
Sycylijskie marmurowe podłogi
Żyrandole ze szkła Murano
Kasetonowe sufity
Ozdobne rzeźby

Lazio - Rzym. Roma 60 km - Viterbo 60 km - Civitavecchia 90 km - Bracciano 60 km – lotnisko Leonardo da Vinci 70 km.

Ref: 0546
cena: Oferta zarezerwowana

luksusowa willa rzym

luksusowa willa sprzedaż
willa sprzedaż lazio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lazio - Rzym. Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie cechy charakterystyczne: od pasm górskich i wzgórz (słynne 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii.
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są nieograniczone. Aby wymienić tylko kilka z nich: Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne budynki zabytkowe, piękne fontanny (di Trevi, dela Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, nimfy wodnej), urokliwe place (św Piotra, Navona, Hiszpański, Republiki, Wenecki), zabytkowe łuki, wielowiekowe mosty i wiele innych.
Wiele jest sposobów i ekskluzywnych obszarów VIP na terenie Rzymu: tutaj, w tych dziedzinach, są wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne budynki o dużej wartości. Nieruchomości, które są w pobliżu, w dzielnicy zanurzone wśród zielonych wzgórz Lacjum, znajdujących się na górach i wzgórzach w wyjątkowej lokalizacji, kilka kilometrów od Rzymu i od wszystkiego, co to miasto ma do zaoferowania.