LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

full screen
69 zdjęć

W pięknym zalesionym parku, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa w Rzymie. Położony w popularnej dzielnicy rezydencjalnej zabytkowego miasta obiekt cieszy się doskonałą lokalizacją i prywatnością, gwarantowaną przez bogaty ogród z ozdobnymi wazonami i drzewami cytrynowymi.
Zewnętrznie, podjazd prowadzi przez żywopłoty i wypielęgnowane krzewy, do głównego wejścia willi. Duży basen zwiększa obszar zewnętrzny tego pięknego rzymskiego domu.
Zwłaszcza przednia elewacja, w odcieniach różu z majestatycznymi łukami, wita nas przy wejściu, aby następnie dojść do dworu, który zajmuje powierzchnię 950 metrów kwadratowych. Wewnętrznie, prestiżowe podłogi z terakoty z ozdobnymi wykończeniami z ceramiki i wysokie sufity z odkrytymi belkami tworzą przytulną atmosferę, z prostymi i eleganckimi meblami, które dominują w drewnie i białym kolorze tkanin. W pięciu pokojach, każdy z łazienką, stylowe zadaszenia i luksusowe tkaniny sprawiają, że wnętrze tej pięknej willi na sprzedaż w Rzymie staje się jeszcze bardziej cenne.
Rezydencja jest wyposażona w mieszkania dla pracowników serwisu, posiadające dwie sypialnie z łazienką, dodatkową dependance z salonem, kuchnią, sypialnią i łazienką oraz garażem, również z pokojem i łazienką.
Ta luksusowa willa w Rzymie, z szeroko otwartymi przestrzeniami i pięknym ogrodem, jest idealnym kompromisem pomiędzy zaciszem domowym i możliwością życia w pełni w tym wspaniałym mieście.


informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 950 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Basen
Zalesiony park i ogród: 5000 mq
Główna willa: 5 sypialni i 5 łazienek
Prywatny apartament: 2 sypialnie z łazienką
Dependance: sypialnia, łazienka, pokój dzienny i kuchnia
Garaż z pokojem i łazienką

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km - lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino 14 km.

Ref: 0764
cena: € 10.000.000

luksusowa willa rzym

luksusowa willa sprzedaż
willa sprzedaż lazio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lazio - Rzym. Rzym, stolica Włoch, wieczne iasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie cechy charakterystyczne: od pasm górskich i wzgórz (słynne 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii.
Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są nieograniczone. Aby wymienić tylko kilka z nich: Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne budynki zabytkowe, piękne fontanny (di Trevi, dela Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, nimfy wodnej), urokliwe place (św Piotra, Navona, Hiszpański, Republiki, Wenecki), zabytkowe łuki, wielowiekowe mosty i wiele innych.
Wiele jest sposobów i ekskluzywnych obszarów VIP na terenie Rzymu: tutaj, w tych dziedzinach, są wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne budynki o dużej wartości.