LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

66 zdjęć
Kilka minut spacerem od zabytkowego centrum miasta stoi ta elegancka, luksusowa willa na sprzedaż w Rzymie.
Obiekt, położony jest w parku krajobrazowym o trzech hektarach, który szczyci się 130 starymi drzewami oliwnymi i jest podzielony na cztery jednostki.
Główna willa, z 580 metrami kwadratowymi, pięcioma sypialniami i pięcioma łazienkami, jest umeblowana w wyrafinowany, elegancki sposób w białych odcieniach ogrzewanych przez prestiżowy parkiet i podłogi z terakoty. Odsłonięte belki stropowe i gustowne dekoracje charakteryzują wysokie sufity. Meble z surowego drewna i kute żelazo tworzą wdzięczny kontrast z nowoczesnymi liniami i geometrycznymi wzorami w pokojach. Duże okna łukowe umożliwiają relaksujący widok na zielony ogród, wzbogacony o wspaniały basen o słonecznym położeniu.
Do tej pięknej, luksusowej willi w Rzymie dołączają się dependance o 110 metrach kwadratowych, która mieści dwie sypialnie i dwie łazienki oraz kolejna dependance / studio o 100 metrach kwadratowych i depozyt, który służy jako piwnica.
Idealna, aby cieszyć się spokojem i relaksem zielonej okolicy, ta rzymska rezydencja o wielkiej wartości i niewątpliwym uroku pozwala żyć rzut kamieniem od jednego z najpiękniejszych miast bogatym w historię, otoczona pięknym parkiem archeologicznym, jedynym na świecie, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym

Typologia: Luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 790 mq + piwnica
Powierzchnia zewnętrzna: 3,3 ha

Basen 20 x 9 m
130 starych drzew oliwnych
4 nieruchomości, z tego:
główna willa: 580 mq, 5 sypialni i 5 łazienek
Depandance: 110 mq, 2 sypialnie 2 łazienki
Studio: 100 mq
piwnica / magazyn

Lazio - Rzym. Frascati 18 km - Tivoli 27 km - Bracciano 34 km - Civitavecchia 60 km - Ostia Antica 20 km - Viterbo 66 km - lotnisko Fiumicino 24 km - lotnisko Ciampino 14 km.

Ref: 0615
cena: € 8.000.000

luksusowa willa rzym

luksusowa willa sprzedaż
willa sprzedaż lazio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lazio - Rzym. Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii bez końca. Przed metropolią ludzkości, serce starożytnej cywilizacji podstawowej stolicy Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie cechy charakterystyczne: od pasm górskich i wzgórz (słynne 7 wzgórz) na nisko położonych obszarach, od Tybru do jeziora Bracciano, wyspy Tybru do piaszczystego wybrzeża Ostii. Zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są nieograniczone. Aby wymienić tylko kilka z nich: Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne budynki zabytkowe, piękne fontanny (di Trevi, dela Barcaccia, Czterech Rzek, Neptuna, nimfy wodnej), urokliwe place (św Piotra, Navona, Hiszpański, Republiki, Wenecki), zabytkowe łuki, wielowiekowe mosty i wiele innych.
Wiele jest sposobów i ekskluzywnych obszarów VIP na terenie Rzymu: tutaj, w tych dziedzinach, są wspaniałe luksusowe wille, eleganckie apartamenty, piękne budynki o dużej wartości.