LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W PIZIE

19 zdjęć
Położone na wzgórzach Pizy, w otoczeniu bogatych lasów, jest na sprzedaż główne gospodarstwo rolne, które ma wspaniały widok na dolinę rzeki Cecina i jest w niewielkiej odległości od morza. Gospodarstwu towarzyszy 8 ha gruntów, z których 4 są przeznaczone do produkcji wina Montescudaio DOC i pozostałe 4 są zajęte przez toskańskie gaje oliwne i lasy, które są dobrze zintegrowane z winnicami i luksusowym domem. Struktury stanowiące część nieruchomości na sprzedaż w Toskanii to luksusowa willa to powierzchni 180 metrów kwadratowych, znajduje się na szczycie wzgórza, winiarnia ze 160 metrami kwadratowymi, położona na płaskim terenie firmy, depozyt o 135 metrach kwadratowych i drewniany dom z 42 metrami kwadratowymi. Willa na sprzedaż w Pizie jest w rustykalnym stylu i charakteryzuje się typową toskańską architekturą, z podłogą wyłożoną kafelkami i drewnianymi okiennicami. Wewnętrzne przestrzenie są umieszczone na jednym piętrze, ale z dzielonymi powierzchniami i są wyposażone w luksusowe meble w typowym stylu toskańskim. Jest tu przestronny salon z jadalnią, dwie sypialnie, trzy łazienki, gabinet i kuchnia. Przed willą znajduje się zadaszenie o 30 metrach kwadratowych, używane jako szopa na narzędzia, oraz parking. Winnica to budynek składający się z jednego poziomu, częściowo nad ziemią, a częściowo podniesiony. Nieruchomość obejmuje dwie struktury, które mogą być przeznaczone do działalności agroturystycznej - drewniany dom i depozyt. Drweniany budynek jest małą konstrukcją na bazie muru i obejmuje dwie sypialnie, jadalnię, kuchnię i łazienkę oraz widok na winnice. Szopa na narzędzia została przekształcona ze starej fabryki marmolady i ma strukturę z muru z możliwością przywrócenia budowy trzech mieszkań. Obiekt jest przystosowany do budowy basenu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Luksusowy dom – gospodarstwo rolne na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 550 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8 ha
 
Willa: 180 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 3
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
Drewniany dom: 42 mq
Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Winnica: 160 mq
Depozyt: 135 mq
Zadaszenie: 30 mq
Winnica Montescudaio DOC: 4 ha
Lasy i pastwiska: 4 ha
Całkowita powierzchnia terenu: 8 ha
 
Toskania – Piza: Piza 56 km - Cecina 10 km - Castiglioncello 20 km - Volterra 27 km - Livorno 39 km - San Gimignano 56 km - Tirrenia Golf Club 38 km - Resort & Spa La Bagnaia 48 km – lotnisko Pisa 57 km – zjazd z autostrady: Rosignano Marittimo15 km.

Ref: 2228
cena: Do 2,5mil

firma winiarska

domostwo w toskanii
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Piza: nazwa miejsca pochodzi od związku z Montescudaio z łacińskiego „Mons” (góra) i „Scutarius” , co oznacza „fabryka tarcz”. Wieś w Toskanii jest wymieniona po raz pierwszy w akcie z 1091 r., która odnosi się do oddawania uprawnionego kościoła świętego Andrzeja przez Conte Gherardo Gherardesca na rzecz zakonnic benedyktyńskich, które mieszkały w klasztorze założonym wcześniej przez samego hrabiego. Mieszkał on w mieście Piza, szlachta Gherardesca długo sprawowali swoją jurysdykcję nad wsią i klasztorem i nie zawahali się zbuntować przeciwko Rzeczypospolitej Pizy w sojuszu, w 1345 r., z wojskami Księstwa Mediolanu wysyłanych przez Luchino Viscontiego.
Na początku XV wieku,Gherardesca poddała się Republice Florencji i wieś Montescudaio umieszczono pod jurysdykcją Florencji. Pod koniec tego samego wieku, w wyniku zdrady przez hrabiów działających na szkodę Republiki Florencji, skonfiskowano ich aktywa, w tym Montescudaio, a następnie przyłączono do posiadłości florenckiej. Pod dominacją de ' Medici w 1479 r. Montescudaio zostało niezależną gminą. W 1648 r.wielki książę Ferdynand II dał miejscowości Montescudaio feud z tytułu arystokratycznej rodziny markiza Ridolfi, który zachował kontrolę nad wsią aż do początku XVIII wieku. Okres dominacji Ridolfi w Toskanii, gdzie znajduje się posiadłość na sprzedaż, jest naznaczona konfliktami między nimi a mieszkańcami Montescudaio, przez dominację wywieraną przez arystokrację, która miała monopol na wszystkie zasoby terytorium.
W 1727 roku, śmierć ostatniego bezpośredniego spadkobiercy Ridolfi, Montescudaio wróciło do Wielkiego Księstwa Fiorentino w 1735 roku, ale wielki książe Gian Gastone de 'Medici oddał je jako lenno Cosimo Ignazio Ridolfi. Podarunek został potwierdzony przez Franciszka II Lorena w 1738 roku i Ridolfi powrócił do zarządzania wsią aż 1778. Na początku XIX wieku obszar wsi w Toskanii Montescudaio został najechany przez wojska Napoleona, które stacjonowały tam aż do 1814 roku. Montescudaio w 1815 roku wróciło do posiadłości księstwa, które pozostały do zjednoczenia Włoch w 1860 roku przez króla Wiktora Emanuela II Savoia.