Luksusowa willa na sprzedaż w Pizie w stylu Art Nouveau

70 zdjęć

W malowniczej okolicy, wśród wzgórz w Pizie, Toskania, jest na sprzedaż luksusowa willa w stylu Art Nouveau wybudowana na początku XX wieku.
Nieruchomość, której architektura odzwierciedla ewidentny wpływ XIX wieku, prezentuje imponującą strukturę, realizowaną z dużą klasą i elegancją, z ważnymi podwójnymi schodami prowadzącymi na odkryty taras z piękną marmurową fontanną.
Wewnątrz, willa w Toskanii posiada dużą salę, z drewnianymi schodami, które prowadzą na piętro, na którym mieści się część sypialna. Duże okno wzdłuż schodów sprzyja przedostawaniu się naturalnego światła, które może oświetlić salon od wczesnych porannych godzin.
Podłogi w luksusowej willi na sprzedaż są „palladiańskimi”, z unikalnymi wzorami w każdym pokoju, w tym usługowym.
Piwnica, gdzie znajdziemy oryginalną kuchnię i pokoje serwisowe, posiada duże okna z widokiem na ogród, które pomagają, aby to piętro było jeszcze bardziej przyjemnym.
Za willą, na parterze, znajduje się obszar serwisowy z pięknymi szatniami wraz z prasowalnią.
Część z dużym ogrodem o ponad 2.000 metrów kwadratowych znajduje się naprzeciwko wspaniałej willi, ozdobiona jest ona żywopłotami, krzewami i bujnymi sosnami, a także dużym basenem wybudowanym w latach 70-tych.
Malowniczy park z wiekowymi drzewami jest uzupełniony przez piękne ścieżki i parapety z cegły i lokalnego kamienia; stąd, jak z tarasów willi, można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę, która ogarnia zielony, otaczający krajobraz, a także na drugim poziomie ogrodu z bajkową grą schodów, loggi i naturalnych nisz.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 970 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2.300 mq

3 piętra
Kasetonowe sufity
Podłogi w stylu Palladio
Basen: 15 x 7 m
Tor do gry w kule

Toskania, Piza: Lucca 35 km - Livorno 25 km - Versilia 20 km - Florencja 65 km - Pistoia 40 km - Vinci 35 km – międzynarodowe lotnisko w Pizie "Galileo Galilei" 25 km – stacja kolejowa FS Piza Centralna 22 km - autostrada A11 8 km.

Ref: 0970
cena: € 2.250.000

toskania

real estate
domy marzeń

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Piza, jedno z głównych miast w regionie Toskanii, z pewnością wiele ze swojej sławy zawdzięcza słynnej wieży, która stoi na placu Miracoli, obok Baptysterium i Katedry, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jest kochana i odwiedzana przez miliony włoskich i zagranicznych turystów.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj, Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni, Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowiecze miasto, mury, mury Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haring, Plac Dante, Plac Garibaldi, Pałac Medici i wiele innych.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które łączą perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Te nieruchomości sięgają często epoki średniowiecza lub odrodzenia i są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją i tradycją Toskanii.