Luksusowa willa na sprzedaż w Pizie

full screen
40 zdjęć

Kilka kilometrów od Pizy jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa toskańska willa z XVIII wieku.
Nieruchomość jest rozłożona na trzech piętrach plus piwnica, o łącznej powierzchni 800 metrów kwadratowych jest ona w pełni i gustownie odnowiona.
W piwnicy znajduje się duży garaż z dwoma miejscami parkingowymi, siłownia, łazienka z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze i pralnia.
Eleganckie kamienne schody prowadzą na półpiętro, które posiada dużą salę i cztery duże główne pomieszczenia: kuchnię z kominkiem, pokój dzienny połączony z jadalnią, również z kominkiem, studio i łazienkę. Drugie wielkie schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwie sypialnie, dwie łazienki, jedna z jacuzzi, duży przedpokój i garderobę. Na najwyższym piętrze znajduje się kuchnia usługowa, sypialnia, łazienka, poddasze o powierzchni 70 metrów kwadratowych z kominkiem i dodatkowe pomieszczenie. Sufity mają wysokość ponad trzech metrów, w części posiadają freski, inne pokryte są drewnem i terakotą.
Oprócz głównego budynku, na zewnątrz znajdziemy dawną stajnię, która dziś stała się malowniczą zadaszoną loggią, dwupoziomowy apartament o 100 metrach kwadratowych używany jako depandance i zakwaterowania wykorzystywane jako pomieszczenia dla gości, pomieszczenie do magazynowania narzędzi ogrodniczych, garaż na trzy samochody i osiemnastowieczne, oryginalne piece na drewno.
Luksusową toskańską willę na sprzedaż w Pizie dopełnia park o około 4000 metrów kwadratowych z drzewami oliwnymi i wysokimi drzewami, w pełni oświetlony elegancki ogród, gdzie można wybudować basen lub kort tenisowy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4.000 mq

Garaż
Siłownia
Mansarda: 70 mq
Dependance: 100 mq
Szopa na narzędzia
Piec opalany drewnem
Kominki
Możliwość budowy budynków sportowych

Toskania, Piza: Lucca 35 km - Livorno 25 km - Versilia 20 km - Florencja 65 km - Pistoia 40 km - Vinci 35 km – międzynarodowe lotnisko Piza “Galileo Galilei” 25 km - Stacja FS Centralna Piza 22 km - Autostrada A11 8 km.

Ref: 0743
cena: € 2.000.000

wille w toskanii

piza
luksusowa toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Antyczne toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Miracoli, obok baptysterium i katedry, uznanej jako dziedzictwo ludzkości i milionów turystów.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj,  Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli), Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowieczne miasto, resztki murów, średniowieczny pałac i wiele wiele innych.
W pobliżu miasta można podziwiać wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które posiadają luksusowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Te nieruchomości, które sięgają epoki średniowiecza i odrodzenia są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.