LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W PIZIE

full screen
40 zdjęć

W prowincji Pizy, w dominującej pozycji, na dnie doliny znajduje się na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Kompleks budynków, wybudowany w 1800 roku, jest dostępna, za pośrednictwem prywatnej drogi wysadzanej drzewami, i obejmuje dużą willę z ogrodem, drugi budynek z apartamentami, garaż i piwnica, magazyn, niektóre budynki gospodarcze do wykorzystania jako garaż i prywatna kaplica.
Luksusowa nieruchomość ma fasadę z prestiżową dekoracją typową dla XIX wieku i strukturę, która jest rozłożona na dwóch piętrach plus strych.
Istnieją trzy wejścia, wszystkie połączone przez szerokie korytarze, które łączą się z centralnymi schodami, które prowadzą na pierwsze piętro.
Na parterze znajduje się salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia i spiżarnia oraz łazienka; na pierwszym piętrze, osiem pokoi i cztery łazienki, które wychodzą na potężny hol; ponadto schody prowadzą na strych. Lampy i podłogi są oryginalne, epokowe i zadbane.
Wokół obiektu rozciąga się 18 ha gruntów, z których jeden to gaj oliwny, oprócz zacienionego ogrodu z eleganckim, panoramicznym tarasem.
Perła prywatności, luksusu i prywatności w centrum Pizy, która łączy w sobie urok zabytkowej architektury z komfortem oraz nowoczesnością.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 950 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18 ha

Główna willa: 620 mq
Dom opiekuna: 330 mq
Gaj oliwny: 1 ha

Toskania, Piza: Lucca 35 km - Livorno 25 km - Versilia 20 km - Florencja 65 km - Pistoia 40 km - Vinci 35 km – międzynarodowe lotnisko w Pizie „Galileo Galilei” 25 km – Stacja kolejowa Piza Centrum 22 km - autostrada A11 8 km.

Ref: 1084
cena: € 2.000.000

historyczne wille

wille w pizie
luksusowe wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Miracoli, obok baptysterium i katedry, uznanej jako dziedzictwo ludzkości i milionów turystów.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj,  Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli), Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowieczne miasto, jego mury, Pałac dei Medici i wiele wiele innych.
W pobliżu miasta znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które goszczą prestiżowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Te nieruchomości, często sięgające okresu średniowiecza i odrodzenia są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją i tradycją Toskanii.