LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W PIZIE

52 zdjęć
Znajduje się na pięknych wzgórzach Pizy, gdzie krajobraz pozostał praktycznie niezmieniony od początku ubiegłego wieku, elegancki, luksusowy dom na sprzedaż został zaprojektowany, zbudowany i urządzony przez słynnego malarza Augusto Rey, który mieszkał tu pod koniec 1800.
Nieruchomość składa się z centralnego korpusu o planie kwadratu na trzech poziomach: na parterze znajduje się studio - biblioteka, jadalnia, kuchnia, łazienka, garaż (dawna wozownia), depozyt (najpierw stodoła, następnie kadzie), spiżarnia, przez którą można wejść do podziemnej piwnicy; na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie z dwoma łazienkami i salonem; na drugim piętrze są cztery sypialnie, dwie łazienki, duży pokój i dodatkowe pomieszczenie; z tąd dojdziemy z kolei do wieży.
Na każdym piętrze znajduje się przestronny przedpokój prowadzący do pokoi
W bryle budynku, choć z oddzielnym dostępem, mieści się dom dozorców, składający się z dwóch sypialni, kuchni, jadalni i łazienki na dwóch piętrach. Powierzchnia całkowita domu wynosi około 400 metrów kwadratowych.
Luksusowy obiekt otoczony jest pięknym ogrodem z lip, dębów, magnolii i kasztanowców, wokół którego rozciąga się park o powierzchni około jednego hektara ziemi, z młodszą roślinnością, dębami, sosnami, lipami, oliwami i cytrusami w którym znajduje się garaż z szopami.
Ważne jest, aby podkreślić, że zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku, w celu utrzymania struktury dystrybucji i formalnego oryginału, meble są zgodnie dobrane do charakteru mieszkania; dwa pierwsze piętra mają freski na suficie samego Rey, który zbudował wszystkie balustrady schodów, kute balkony i bramę wjazdową.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Piza

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6,5 ha

Główna willa: 350 mq
3 piętra
7 pokoi
4 łazienki
3 kominki
Wieżyczka

Mieszkanie opiekunów: 50 mq
2 pokoje
Kuchnia
Łazienka

Toskania, Piza: Lucca 10 km - Livorno 25 km - Versilia 20 km - Florencja 65 km - Pistoia 40 km - Vinci 35 km - Międzynarodowy port lotniczy w Pizie „Galileo Galilei” 6 km – stacja centralna w Pizie 6 km – autostrada A11 8 km.
Ref: 21046
cena: € 1.300.000

wille w pizie

luksusowe wille toskania
willa na sprzedaż w pizie

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Znane toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza swoją sławę zawdzięcza słynnej wieży, która stoi na Placu Cudów, obok Baptysterium i Katedry, Światowym Dziedzictwie podziwiany przez miliony turystów.
Miejsce święte dla wielu cudzoziemców odwiedzających ten piękny kraj, Piza oferuje także wiele innych atrakcji, takich jak Piazza dei Cavalieri, Lungarni (Medici, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli) Pałac dell’Orologio, Wieża Muda, średniowieczne miasto, potężne mury, Pałac Medici i więcej.
Na przedmieściach istnieje wiele miejscowości o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, gdzie mieszczą się wspaniałe luksusowe wille i rezydencje o ogromnej wartości. Właściwości te, często sięgają czasów Medyceuszy i renesansu, są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.