Luksusowa willa na sprzedaż w Pistoi

64 zdjęć

Niedaleko miasta Pistoia w Toskanii, w panoramicznej pozycji ze wspaniałymi widokami rozciągającymi się od San Gimignano do Lucca przez Vinci, Volterra i doliny dolnego Arno, jest na sprzedaż luksusowa epokowa willa.
Willa w Toskanii, o powierzchni około 1400 metrów kwadratowych, jest obecnie podzielona na kilka apartamentów, choć jej podstawą jest duża willa. Jest w sumie czternaście pokoi, osiem pokoi dziennych z aneksem kuchennym, łatwych do przebudowy dzięki małej interwencji. Jest tu dziewiętnaście łazienek.
Na parterze znajduje się duża kuchnia i duży salon w pobliżu wejścia, podczas gdy inny salon znajduje się na antresoli. Duże zaplecze konferencyjne znajduje się w piwnicy i jest wyposażone w przemysłową kuchnię, idealne miejsce na przyjęcie wielu gości.
Wewnątrz tego domu marzeń znajdziemy materiały, wykończenia i meble, takie jak oryginalne lastryko, wysokie sklepienia, doskonale odrestaurowane drewniane ramy okienne, duży kominek, dębowe podłogi, zabytkowy odrestaurowany bilard, antyczne meble i wyposażenia.
W piwnicy wybudowano również duży kryty basen z podgrzewaną wodą z prawie 30 metrami kwadratowymi z jacuzzi.
Kolejny piękny basen znajduje się w ogrodzie cudownego parku o 11.000 metrów kwadratowych który otacza nieruchomość, również on z jacuzzi o wymiarach 6,5 x 15,5 m.
Kort tenisowy, o regularnych wymiarach może być używany jako boisko do siatkówki i piłki nożnej, wzbogaca piękny park, charakteryzujący się malowniczymi bulwarami, fontannami, pergolami, jeziorem z liliami wodnymi oraz kilkoma obszarami z ławkami i kamiennymi stołami, zaprojektowany przez słynnego architekta Porcinai całkowicie odnowiony, dziś jest prawdziwą perłą Pistoi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Pistoia

Typologia: luksusowa willa - epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11.000 mq

14 pokoi
8 apartamentów z aneksem kuchennym
19 łazienek
Wewnętrzny basen: 3 x 9 m
Odkryty basen: 6,5 x 15,5 m

Toskania – Pistoia: Florencja km 50 – Lucca km 20 – Piza km 50 - Forte dei Marmi km 60 – kąpieliska termalne km 7 - Montecatini Terme km 7

Ref: 0734
cena: Ponad 10mil

pistoia

dom marzeń
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pistoia

Prowincja Pistoi jest kilka kilometrów od najbardziej znanych miejsc w Toskanii, pomiędzy Florencją, Lucca, Pizą i oferuje piękne krajobrazy i bogate dziedzictwo kulturowe oraz artystyczne. Od sztuki turystyki do obszaru górzystego, od słynnych uzdrowisk do turystyki kongresowej, od zielonego turyzmu do agroturystyki, oferty tego terytorium są bogate i zróżnicowane.
Średniowiecze, renesans i barok, są ujawnione w pałacach, galeriach, kościołach, zabytkowych miasteczkach i zamkach, a także w licznych luksusowych willach i prestiżowych nieruchomościach rozsianych po całym terytorium.
Liczne festiwale i imprezy wiejskie, popularne w wielu miejscach, w Toskanii, w trakcie których można docenić prawdziwą tradycję i starożytną kulturę tych wspaniałych terytoriów.