Luksusowa willa na sprzedaż w Perugii

50 zdjęć

Kilka minut od centrum miasta Perugia, Umbria, jest na sprzedaż elegancka, luksusowa willa.
Jest to XVIII-wieczny budynek, zbudowany na wzgórzu, do którego przynależy duży park o około 1,3 ha z wysokimi drzewami i drzewami oliwnymi. Do posiadłości można wejść przez bramę, która prowadzi do parku, wzdłuż pięknej zadrzewionej ulicy.
Willa w Umbrii ma powierzchnię 522 metrów kwadratowych i składa się z trzech kondygnacji, oprócz poddasza z typową wieżą widokową, która jest dostępna przez spiralne schody.
Niezależne wejście na parterze prowadzi do dużej kuchni, następnie można przejść do jadalni z kominkiem, saloniku i pokoju dziennego z przestronnymi pomieszczeniami, wszystko jest pięknie urządzone stylowymi meblami.
Pierwsze to piętro reprezentacyjne, z dwoma eleganckimi salonami i pomieszczeniem wykorzystywanym jako gabinet i biblioteka, łazienki i duży panoramiczny taras. Na drugim piętrze znajduje się obszar nocny, z pięcioma sypialniami i trzema łazienkami. Trzecie, lub poddasze, posiada głównie lokale usługowe, takie jak: prania i prasowalnia z szafami garderobami. Piętra połączone są kamiennymi schodami z poręczą z kutego żelaza, z których otwiera się świetlik.
Przestronne, jasne i eleganckie pomieszczenia doskonale komponują się z otoczeniem, w którym elewacja w odcieniach żółci z symetrycznymi schodami przypomina styl prestiżowych, epokowych willi Umbrii.

informacje techniczne

Region: Umbria
Województwo: Perugia

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 522 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,3 ha

3 piętra
Taras: 59 mq
5 sypialni
Strych z panoramiczną wieżą
Gaj oliwny

Umbria - Perugia. Assisi 20 km - jezioro Trasimeno 20 km - Orvieto 40 km - Terni 60 km - Todi 30 km - Spoleto 48 km - Montepulciano 44 km - Siena 80 km.

Ref: 1087
cena: € 1.500.000

wille umbria

luksusowa willa
luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Perugia

Znajduje się w strategicznym miejscu pomiędzy pięknym miastem Florencji, Rzymu i Sieny, Perugia jest jednym z najprzyjemniejszych miast naszego kraju, ze swoimi pięcioma zabytkowymi dzielnicami zamkniętymi w starożytnych murach etruskich. Większość dowodów historyczno - artystycznych i urbanistycznych Perugii powstaje jednak w średniowieczu i renesansie.
Fontana Maggiore, zbudowana w XIII wieku, jest niekwestionowanym symbolem miasta. Płac Priori, uderza wielkim portalem, gdzie znajduje się słynny posąg Griffina i Lwa, również symbole miasta, to kolejne bardzo interesujące miejsce.
Perugia jak i wsie wokół miasta są domem dla wspaniałych luksusowych willi zbudowanych na przełomie lat tak między murami miasta jak i w zielonej okolicy.