LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W ORBETELLO

48 zdjęć

W wyjątkowym miejscu z przepięknym widokiem na słynne plaże i krystalicznie czyste wody Grosseto, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa. Willa znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych kurortów nadmorskich w Toskanii, w bezpośrednim sąsiedztwie Monte Argentario.
Duży basen o eleganckiej formie z gorącymi prysznicami znajdują się na tarasie przed rezydencją, to właśnie stąd, można cieszyć się pięknym widokiem. Właśnie z tego powodu, są umieszczone na zewnątrz dwa eleganckie obszary jadalnia / salon, które pozwalają na wypoczynek na świeżym powietrzu; tutaj znajdziemy zadbany ogród, stoły, które mogą pomieścić do osiemnastu osób, zadaszone patio z sofami i stołem do ping ponga.
Willa na sprzedaż w Orbetello posiada łączną powierzchnię 480 metrów kwadratowych rozłożonych w następujący sposób: na poziomie ogrodu znajdują się trzy pokoje dwuosobowe z łazienką i niezależny suite o 60 metrach kwadratowych z kuchnią, sypialnię i łazienkę; na piętrze basenu, główne wejście prowadzi do kuchni o 25 metrach kwadratowych, jadalni i pokoju dziennego o 100 metrach kwadratowych; na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje dwuosobowe z łazienką i pokój z łazienką i garderobą. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację.
Udogodnienia tej wyjątkowej rezydencji dopełniają prywatne miejsca parkingowe.
Zdecydowanie klejnot morza Toskanii, ta willa oferuje wszystkie udogodnienia potrzebne do życia w tych pięknych, luksusowych miejscach i całkowitej prywatności.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Orbetello

Typologia: toskańska willa - willa nad morzem

Powierzchnia wewnętrzna: 480 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Tarasy: 200 mq
Basen i ogród: 1000 mq
n. 8 sypialni
n. 7 łazienek
n. 2 kuchnie
n. 2 salony
n. 1 jadalnia
n. 1 wejście
n. 2 odkryte obszary jadalne
Patio zewnętrzne z sofami

Toskania - Grosseto. Grosseto 30 km - Follonica 50 km – Tarquinia 50 km - jezioro Bracciano 80 km - Castiglione della Pescaia 40 km.

Ref: 0822
cena: € 4.500.000

luksusowa willa toskania

luksusowa willa ansedonia
luksusowa willa morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Orbetello

Toskania - Grosseto. Wybrzeże Toskanii znane jest na całym świecie i kochane za piękno krystalicznie czystej wody i naturalne środowisko typowo śródziemnomorskie.
Obszar Grosseto, i na południe od regionu, został wielokrotnie nagrodzony przez Legambiente i Touring Club za doskonałą ochronę środowiska i jakości krajobrazu.
Duże zapotrzebowanie luksusowych nieruchomości na sprzedaż w Grosseto sprawiło, że w ostatnich latach nastąpił wzrost budowy budynków, zawsze z najwyższym szacunkiem dla środowiska.