LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W MONTE ARGENTARIO

54 zdjęć

Zbudowana na należącym do nieruchomości urwisku, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa w Monte Argentario.
Prestiżowa nieruchomość ma dwa główne wejścia: pierwsze, podjazd, który prowadzi do głównej alei prowadzącej na parking i drugi, pieszy, który dzięki alei prowadzi bezpośrednio do wejścia do willi. Parking może pomieścić maksymalnie dziesięć samochodów, a z niego można dojść do głównego wejścia, który można przebyć dzięki chodnikom i tarasom z przodu i który posiada piękny, mały plac osłonięty z trzech stron przez główny korpus nieruchomości.
Luksusowa willa ma powierzchnię 800 metrów kwadratowych i znajduje się na trzech poziomach, środkowa część mieści część sypialną z pokojami, każdy z własną łazienką. Piętro wypełnia kuchnia, jadalnia i taras. Drewniane schody łączą dwa wewnętrzne poziomy.
Ostatnie piętro zostało przerobione na niezależny apartament o 150 metrach kwadratowych w skale, który jest obecnie pomieszczeniem dla serwisu, składa się z dwóch sypialni z łazienkami, salonu, kuchni i garderoby, plus taras.
Istnieją cztery niezależne dostępy do morza, wszystkie związane z willą, piękne chodniki i kamienne, rzeźbione schody. Istnieje bezpośredni dostęp z urwiska do nieruchomości, natomiast pozostałe trzy śledzić obwód willi. Jeden z tarasów, zlokalizowany dwadzieścia metrów nad poziomem morza, może być przekształcony w piękny basen.
Prywatna plaża, dostępna tylko z prywatnej drogi lub z morza, kończy opis tej wyjątkowej i niewątpliwe cennej nieruchomości. Jest to bowiem nieruchomość, która zwiększa wyjątkowość miejsc, które oferuje komfortowe i odpowiednie powitanie licznych gości, zapewniając prywatność i niepowtarzalny widok, tuż nad brzegiem morza.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Grosseto
Miasto: Monte Argentario

Powierzchnia wewnętrzna powierzchnia: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5.000 mq

3 piętra
Pokój dzienny: 190 mq
10 pokoi z łazienką i widokiem na morze
Jadalnia: 60 mq
2 łazienki dla gości
Kuchnia
Spiżarnia
Pralnia
Tarasy: 1000 mq tarasów z widokiem na morze
Podjazd z dużym parkingiem
Wejście dla pieszych
Prywatny dostęp do morza
Zewnętrzne pomieszczenie gospodarcze
Możliwość budowy basenu
Park: 5.000 mq z roślinnością śródziemnomorską wysokich drzew

Orbetello 4 km – Wyspy Archipelagu Toskanii 20 minuti – kąpieliska termalne 1 km - Golf Club 5 km – lotnisko Rzym 90 km

Ref: 1038
cena: € 12.000.000

willa toskania

argentario
wille morze toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Monte Argentario

Argentario, charakteryzuje się górzystym terenem i wysokim i skalistym wybrzeżem, jest pokryte grubą i bujną roślinnością: karzeł dłoni, plama śródziemnomorska, oliwy, winorośl i drzewa owocowe.
Miejsce dla turystyki elitarnej od czasów Etrusków i Rzymian. Argentario oferuje dziś wspaniałe luksusowe wille i prestiżowe nieruchomości, niczym kamienie szlachetne w wyjątkowej, prestiżowej lokalizacji.
Krystalicznie czyste morze, bujna roślinność, miejsce relaksu, a jednocześnie, wyrafinowane i przystosowane do goszczenia wspaniałych nieruchomości, Argentario jest miejscem coraz bardziej popularnym i atrakcyjnym dla znanych osobistości krajowych jak i międzynarodowych.