LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W MASSA

48 zdjęć

Ta elegancka, luksusowa willa na sprzedaż znajduje się w Toskanii, w mieście Massa, w eleganckiej dzielnicy w odległości kilku metrów od morza.
Urokliwy ogród, który ją otacza rozciąga się na powierzchni około 3000 metrów kwadratowych zadbanego trawnika w angielskim stylu, nadaje on prawie bajkowego klimatu, wysokie drzewa dostarczają świeżych, zacienionych obszarów w gorące letnie popołudnia.
Struktura domu jest podzielona na główny i boczny korpus, które są dostępne przez podjazd, który prowadzi do małego wewnętrznego dziedzińca, gdzie można się zatrzymać.
Centralna część luksusowej willi posiada duży salon urządzony z wielkim smakiem, gdzie biały jest kolorem dominującym, zostały tu fachowo dopasowane żywe kolory szlachetnych mebli; znajdziemy tu również cztery sypialnie i trzy łazienki, dodatkowy pokój z łazienką i przestronną kuchnię.
Boczne skrzydło posiada duży pokój z łazienką, pokój dla personelu serwisowego na parterze, a na piętrze sypialnię i sypialnię z łazienką.
Budynek wygląda bardzo ładnie zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, jest zorganizowany w sprawny sposób, ale w tym samym czasie, z wielką dbałością o szczegóły, wykończenia, dobór kolorów i mebli: prawdziwa oaza luksusu poszukiwana na wybrzeżu Toskanii.

informacje techniczne

Prowincja: Massa-Carrara
Miasto: Massa

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq

Korpus centralny:
4 sypialnie z 3 łazienkami
1 dodatkowy pokój z łazienką
przestronna kuchnia
1 reprezentacyjny salon

Korpus boczny:
2 sypialnie z łazienką
1 sypialnia z łazienką
1 pokój dla personelu (kuchnia, salon, pokoje z łazienkami)

Ogród z wysokimi drzewami
Trawnik angielski

Forte dei Marmi: 1 km - Lucca 49 km - Cinque Terre 45 km - Piza 56 km - Livorno 66 km – kąpieliska termalne 7 km - Golf Club 8 km – lotnisko Piza 53 km

Ref: 0929
cena: Oferta zarezerwowana

willa massa

wille nad morzem
toskania luksusowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Massa

Stolica prowincji Massa Carrara, miasto Massa znajduje się na północnym-zachodzie Toskanii, w bujnym pagórkowatym obszarze pomiędzy Alpami Apuańskimi i wybrzeżem Morza Tyrreńskiego, na którym stoją luksusowe wille.
Była stolicą Księstwa Massa, między ‘500 i ‘600 przeszła swój rozkwit z Księciami Cybo Malaspina.
Dziś Massa jest nowoczesnym miastem handlowym, ale również popularnym ośrodkiem turystycznym, który może poszczycić się piękną starówką z kościołami i renesansowymi budowlami.
Klimat jest łagodny, jakość życia doskonała tak jak i żywność tych obszarów, na których znajdujące się luksusowe wille sprawiają, że staje się popularne eleganckie i ciche dzielnice mieszkaniowe, zaledwie kilka kroków od morza.