Luksusowa willa na sprzedaż w Lucca

full screen
54 zdjęć

Zanurzona w zieleni wzgórz Toskanii, kilka kilometrów od Lucca jest na sprzedaż ta wspaniała, luksusowa willa z basenem.
Jest to zabytkowy budynek, którego początki sięgają przypuszczalnie XVII wieku, który przedstawia typowe cechy architektoniczne willi Lucca, z symetryczną i regularną elewacją, która jest wciąż doskonale zachowana i otynkowana.
Obecni właściciele utrzymują pierwotny wygląd posiadłości, jej prawdziwy mocny punkt, ostrożnie remontując nieruchomość, która jest obecnie w doskonałych warunkach.
Wnętrza przywołują wyrafinowanie epoki, z eleganckim wystrojem w królewskim stylu we wszystkich pomieszczeniach, wśród których można zauważyć majestatyczne sale i książęce sypialnie, w sumie pięć, z których trzy pokoje dwuosobowe i dwie podwójne.
Jest pięć łazienek, z czego cztery z prysznicem i jedna z wanną oraz dwie serwisowe.
W parku o 5.000 metrów kwadratowych, który obejmuje nieruchomość, znajduje się duży basen: ogród jest zaplanowany i zorganizowany tak, aby móc zatrzymać gości w czasie letnich dni, organizując obiady na świeżym powietrzu lub relaks w basenie podczas najgorętszych godzin.
Dzięki niczym idylicznemu położeniu, odsuniętym od miasta, w pobliżu znanych gorących źródeł w okolicy, ta luksusowa willa posiada niemal bajkową atmosferę.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa z basenem

Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Sypialnie: 5
Łazienki: 5
Basen

Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km – kąpieliska termalne 18 km – zjazdy narciarskie 48 km - lotnisko Piza 39 km - autostrada: 15 km

Ref: 0977
cena: Do 2,5mil

lucca wille

luksusowe wille toskania
willa z basenem

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Elegancka willa, oryginalna z 1600 roku znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna i bogatego w historię: powstało prawdopodobnie jako osada w Ligurii według niektórych historyków, jej znaczenie ma swoje pochodzenie dzięki etruskom według innych ekspertów. Lucca oferuje liczne wille i luksusowe nieruchomości o  historycznym poziomie, a jednocześnie utrzymuje w nienaruszonym stanie wiele typowych cech dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, dom luksusowej willi na sprzedaż, stała się następnie jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardii. Z biegiem lat była rządzona przez wiele rodzin; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast średniowiecza włoskiego, jej znaczenie i wspaniałość jest widoczna do dzisiaj.